Vlajky států USA
Vlajky států USA. Americké státní vlajky.

Zajímavé odkazy, technika, kultura, volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC zdarma ke stažení. vhodné pro PC, smartphone, notebook, monitor, mobil, ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon, tablet, phablet, počítač a pro operační systémy Linux Mint, Android, Linux Xubuntu, Java ME, Windows Me, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Slackware, Windows 98, Windows 10. Obrázky na PC jsou rozdělené kategorií: zvířata, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, fraktály, hmyz a pavouci, free wallpapers, Formule 1, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, fantasy, květiny, vesmír, kosmos, nature - příroda, ptáci, flóra, stromy. Zvolit si můžete rozměry 1080x1920, 1280x1024, 1024x600, 1920x1280, 2560x1920, 1440x960, 2048x1536, 800x1280, 1280x800, 1600x900, 1440x2560, 2160x3840, 2560x2048, 1600x900, 768x1024, 4800x1200 atd.

Obrázky na PC - tapety do mobilu

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC. jsou vhodná pro phablet, ultrabook, počítač, tablet, mobil, smartphone, PC, monitor, notebook, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Linux Mint, Microsoft Windows 8, FreeBSD, SUSE Linux, Red Hat Linux, Android, macOS, Linux Xubuntu, Windows 2000, Linux Ubuntu, OSX. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, rostliny, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, motorky, motocykly, květiny, kytky, noční města, příroda, krajina, sportovní pozadí, psi a štěňátka, wallpapery, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, budovy a stavby. Dostupná rozlišení jsou 2048x1080, 1280x960, 1800x1440, 1280x768, 2048x1536, hi res 2560x1920, 320x568, Full HD 1080x1920, 1152x1920, 1536x2560, 1366x1024, 1920x1080 Full HD, 1920x1200, 1080x1800, 1440x2560, 854x480 atd.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země střední Asie, Antarktidy, země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Afriky, státy Střední Ameriky apod.

Klíčová slova: Vánoční magazín, školství, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, počítače, Velikonoční pohled, webové stránky, zadarmo, Webové html5 hry zdarma, Velikonoční pozadí na plochu s králíčkem, F, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam souborových přípon, pro děti

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde Matematické testy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník, Onlinovky zdarma, zeměpis, F, Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku, Nejlepší online hry zdarma, M, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Barevná malovaná vejce, Full HD pozadí ke stažení, Adventní magazín, Onlinovky zdarma

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Adventury, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Barbie hry, Auta a závodní, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Vaření a smažení, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Omalovánky apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení apod.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Vtipy, fóry, ftipy, kameňáky, vtípky, frky

Chcete se pobavit? Vtipy, fóry, ftipy, kameňáky, vtípky, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O Somálcích, O manželství, O škole, Frky ze života, O mužích, O ekonomech apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, volný čas, Skvělé hry online zdarma, Obrázek čokoládové vajíčko, Online zeměpisné testy zdarma, zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Obrázek Velikonoční králík, odkaz, kuriozity, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Superhry a hry online zdarma

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Informace, technika, kultura, volný čas

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zločin a právo, materiály, příroda, sport, rostliny, fyzika, hardware, věda, jídlo, počítače, politika, kultura, různé, český jazyk, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, cestování, nemoce, účetnictví, bankovnictví, technika, matematika, chemie, stavebnictví atd.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, výstražné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky apod.

Klíčová slova: Obrázky na PC, weby, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, History of travel, Obrázky vlajek měst ČR, Full HD tapety na PC zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky států jižní Asie, V, Přehled zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční filmy, K Vytisknutí, Kameňák, Václavské náměstí, Stromeček, Štědrý den, Anglicky, Adventní svícen, Slámový adventní věnec, Vánoční světýlka, Ohňostroj, Vánoční stromek, Text, Pozadí, Osvětlení do oken, Monitor, Umělý vánoční stromek, Jingle Bells, Křesťanství, Atmosféra, Tisk, Lego, Televize, Jedle, Vídeňský punč, Tablet, Brambořík, Vánoční punč, Linecká kolečka, Špalda, Neviňátko apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Hlášky, motta, moudrosti, moudra, rčení, úsloví, myšlenky

Citáty slavných osobností, Hlášky, motta, moudrosti, moudra, rčení, úsloví, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o lásce, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o lži, přísloví o naději od různých známých osobností.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, H, výukové pomůcky, pro dospělé, internet, El Salvador, Vlajky amerických států USA, Nejlepší online hry zdarma, Dopravní značení, odkazy, tipy, Databáze osobností Kdo je to?, Velikonoční pozadí na plochu s motivem kočiček, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Pevný stisk: Tak takhle se drží škorpión!

Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu posrat, potřebujete počítač.

22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

Další odkazy:

Vše o pomlázce
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Travel in Europe
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Klipart velikonoční inspirace
Tipy na zajímavé weby
Community card poker
Zajímavé webové stránky
Thierry Henry
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Význam slova Popelec

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: ke stažení, Colorado, k tisku, OH, png, MS, použití, Louisiana, ikona na web, Michigan, k vytisknutí, Missouri, obrázky, IN, vlaječka, Vlaječky jednotlivých států USA, prapor, MN, vexilologie, WI, k vytištění, HI