Vlajky států USA
Vlajky států USA. Americké státní vlajky.

Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky apod.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Ftipy, vtípky, černý humor, fórky, frky, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, vtípky, černý humor, fórky, frky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné básničky, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: zadarmo, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, multimédia, Super online kvízy, Texty přáníček k svátku podle jmen, F, pro děti, Slovník pojmů Co je to?, Mali, hyperlinky, výukové pomůcky, weby, Online vánoční magazín

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Full HD tapety na PC - obrázky na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC. můžete využít v mobil, tablet, displej, počítač, mobilní telefon, PC, monitor, obrazovka počítače, phablet, smartphone, ultrabook a pro operační systémy Windows 10, Microsoft Windows 8, Mac, Windows Me, Windows NT, OSX, FreeBSD, Windows 7, BlackBerry OS, macOS, Red Hat Linux. Tapety na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: květiny, flóra, stromy, motorky, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, oceán, moře, pláže, zvířata, ptáci, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, fantasy, sportovní a závodní auta, fraktály, Formule 1, vesmír, kosmos. Dostupné rozměry 1536x2048, 375x667, 1800x1440, 640x480, 412x846, 1440x2560, 768x1024, 1280x960, 1440x900, 1152x1920, 2048x1536, 2560x2048, 800x1280, 375x812, 1080x1800, 1920x1080 atd.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Přísloví, výroky, moudra, hlášky, myšlenky, moudrosti, aforismy

Citáty slavných, Přísloví, výroky, moudra, hlášky, myšlenky, moudrosti, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o smrti, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Keywords:Vlaječky krajů, prapory a symboly království, linky, zajímavosti, URL, Přání k narozeninám, Tapety na PC, zábava, humor, Wayne Mark Rooney Ingiliz futbolcudur, Databáze osobností Kdo je to?, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, doporučujeme

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New York, Jižní Karolína, Nebraska, Severní Dakota, Massachusetts, Tennessee, Pensylvánie, Kansas, Iowa, Vermont, New Jersey, Idaho, Maine, Georgie, Oregon, Connecticut, Jižní Dakota, Virginie, Kentucky, Indiana, Illinois, Louisiana, Michigan, Arkansas, Texas, Florida atd.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: webovky, Seznam přípon a koncovek souborů, volný čas, Lionel Messi, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Online hry zdarma, odkazy, Travel in Europe, Seznam státních vlajek, P, Full HD tapety na PC, Online hry pro děti zdarma

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Brutální krvavé hry, Karetní hry, Akční hry, Závody aut, Relaxační hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Logické hry, Adventury, Strategie, Animace, Hry pro děti, Bojové hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Síť, hry i všeobecné informace

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Američan, Zpěvačky, Malíř, KHL, Mim, Novinář, Poslanci, Washington Capitals, Husité, Miliardáři, Ital, Historik, Exilový prezident, Císař, Slovenští prezidenti, Dramatik, Český slavík, Češi, Voják, Dabérka, Francouz, Lord, Ministr zahraničí, Závodník, Čeští králové, Ministr, Trenérka, Slovák, Hejtmani, Hokej, Dallas Stars, Hudebnice, Královna, New Jersey Devils, Teolog, Faraon apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, internet, A, Cestování po Evropě, Vlajky amerických států USA, Hry pro kluky, A, Lady Gaga, zdarma, Super online hry zdarma, Kliparty pro Office

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Brutální krvavé hry, Karetní hry, Akční hry, Závody aut, Relaxační hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Logické hry, Adventury, Strategie, Animace, Hry pro děti, Bojové hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Informace, hry i všeobecné informace

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země střední Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní, Hry na vaření a smažení, Logické, Pro dívky, Bojové online gamesy, Oddechové, parkování - parkovačky, Strategie, Klasické, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Karetní, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, cestování, tipy, Dopravní značení, zdroje informací, Moto tapety na PC, Nejhranější online hry zdarma, odkaz, kuriozity, Vánoční magazín, školství, Tapety na PC ke stažení, Blahopřání k MDŽ, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Nadějný hráč: Článek o nadějném mladém hokejistovi: Co ukáže na mistrovství světa? „Nevím, nejsem striptér.”

"Bolí mě ucho," stěžuje si dívka na lavičcce v parku mladíkovi. Ten ji na ucho políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Ani trošku!" Po chvíli ji bolí za krkem. Mladík ji tam políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Už ne!" Vedle na lavičce sedí starší pán, nakloní se k mladíkovi a má dotaz: "Promiňte, a hemeroidy také lečíte?"

Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Další odkazy:

Omalovánky k vytištění
Zajímavé internetové odkazy
Selena Gomez
Tipy na zajímavé weby
Pozadí na plochu motorky
Tipy na Partnerské weby
Historie cestování
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Maria Šarapovová
Odkazy na zajímavé weby
Svátky, jmeniny, kalendář

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: pozadí, NE, prapory, IL, k tisku, Wisconsin, Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace, Kentucky, ikona na web, NH, prapor, SC, wallpaper, Spojených státy americké, zástavy, OH, ke stažení, DE, vexilologie, Seznam vlajek USA, použití, Západní Virginie