Vlajky států USA
Vlajky států USA. Americké státní vlajky.

Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, URL, Online geografické testy zdarma bez registrace, zadarmo, Co je to Bílá neděle?, internetové stránky, školství, Vlajky měst a obcí České republiky, Obrázek zelené vajíčko, počítače, hyperlinky, Přehled zkratek a akronymů, Seznam souborových přípon

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Nejhranější online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Karetní hry, Logické, Sportovní, Závodní moto hry, Akční hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky apod.

Keywords:A, Obrázky vlajek měst ČR, Pozadí na plochu PC, Online biografie, životopisy osobností, Grunge hudební styl, info, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zdroje informací, Omalovánky pro malé děti, výukové pomůcky, volný čas, Online testy zdarma

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Postřehové, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry Vybírejte z kategorií Letecké simulátory, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Hannah Montana, Farmářské hry, Vaření a smažení, Auta a závodní, online html5 hry, Omalovánky, Logické hry, Oblíkačky, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Adventury, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky apod.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Full HD tapety na PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. doporučujeme pro displej, počítač, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, tablet, mobil, mobilní telefon, PC, phablet, notebook a pro operační systémy OSX, FreeBSD, Chrome OS, Windows 10, Java ME, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, SUSE Linux, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora. Wallpapery na PC ke stažení z kategorií zvířata, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, free wallpapers, flóra, stromy, ptáci, tenisté a tenistky, fraktály, fantasy, motorky, oceán, moře, pláže, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, armáda, válka, zbraně. Vyberte si rozměr z HD 1280x720, 1600x1200, 1024x768, 1080x1800, 360x640, 1280x854, 1536x2048, 854x480, 768x1024, 1024x600, 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 1152x768, 1280x768, 1280x800, 1440x2560 atd.

Anekdoty, fóry, vtípky, kameňáky, vtipy, vtipné texty

Zkuste vypnout! Anekdoty, fóry, vtípky, kameňáky, vtipy, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O Němcích, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O Windows, O Slovácích, Vtipy o policajtech, O manželství, O ženách, O zvířátkách, O mužích, Frky ze života apod.

Klíčová slova: Přehled států světa a jejich vlajek, zdarma, Vlajky amerických států USA, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, pro dospělé, Tapety na plochu PC, Vánoční web, Velikonoční obrázky zdarma ke stažení, pro děti, internet, Stručný encyklopedický slovník, Online hry zdarma

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Brno, Svíčky, Perníčky, Vánoční kaktus, Zima, Vánoční dekorace, K Vytisknutí, Anděl, Vánoční hvězda, Vánoční světýlka, Tapeta, Keramika, Ohňostroj, Přání, Jmenovky, Sám doma, Stromeček, Koleda, Láska nebeská, Keramický adventní věnec, Adventní svícen, Ježíš Kristus, Tiskárna, Jingle Bells, LED svíčky, Vánoční tapety, Bramborový salát, Vánoční koule, Vánoční filmy, Kinder, Tisk apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, čím zobrazit, jak otevřít, kterak editovat, jak importovat, jak konvertovat, jak vytvořit, v čem upravit, v čem spustit, jak převést, jak spustit soubory těchto typů: systémové soubory, dokumenty, písma, fonty, hudební audio soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, obrazy disků, koncovky souborů, šablony dokumentů, spustitelné soubory, grafiku apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: Státní prapory států světa, weby, Dopravní značky, Antistresové omalovánky pro dospělé, Super free web games zdarma, Full HD tapety na PC, webové stránky, Canada, Online adventní magazín, webovky, Nejhranější online hry zdarma

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Brno, Svíčky, Perníčky, Vánoční kaktus, Zima, Vánoční dekorace, K Vytisknutí, Anděl, Vánoční hvězda, Vánoční světýlka, Tapeta, Keramika, Ohňostroj, Přání, Jmenovky, Sám doma, Stromeček, Koleda, Láska nebeská, Keramický adventní věnec, Adventní svícen, Ježíš Kristus, Tiskárna, Jingle Bells, LED svíčky, Vánoční tapety, Bramborový salát, Vánoční koule, Vánoční filmy, Kinder, Tisk apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pokrmy, Rumové řezy, Plocha, Vánoční ozdoby, Vánoční koledy, Adventní svícen, Květiny, Mrazík, Ohňostroj, Televize, Adventní kalendář, Ježíšek, Anglicky, Popelka, Desktop, Špalda, Šišky, Kavkazská jedle, Sněhová vločka, Santa Claus, Anděl, Staroměstské náměstí, Vánoční stromek, Štóla, Advent, Umělý vánoční stromek, Francouzsky, Windows, Píseň, Dia, Brambořík apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Ústecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Vánoční online hry, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Logické, Bojové online gamesy, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Klasické, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Karetní, Strategie, Velikonoční hry, Střílečky a podobně.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Americké federální vlajky, zábava, M, cestování, Velikonoční wallpaper s beránkem, odkazy, linky, zajímavosti, Nejlepší zeměpisné kvízy, tipy, multimédia, Velikonoční přání, obrázek ke stažení, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Vzkaz: Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Další odkazy:

Online hry omalovánky
Zajímavé internetové odkazy
World Flags
Partnerské weby
Obrázek Velikonoční králíček
Doporučené odkazy
Velikonoční přání k Velikonocům
Tipy na zajímavé weby
Wallpapers na plochu hudba
Naše tipy
Adult FriendFinder

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: zdarma, Massachusetts, zástavy, Oregon, pozadí, LA, vlaječka, Idaho, praporky, největší město, k vytištění, FL, vexilologie, Missouri, png, Nebraska, Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava, největší města, prapory, NE, obrázky, MN