Vlajky států USA
Vlajky států USA. Americké státní vlajky.

Naše tipy, cestování, zábava i hry

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Fórky, ftipy, kameňáky, černý humor, fóry, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, ftipy, kameňáky, černý humor, fóry, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, židovské anekdoty apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Tapety do mobilu - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety do mobilu. můžete využít v monitor, mobilní telefon, displej, mobil, počítač, smartphone, obrazovka počítače, phablet, notebook, PC, ultrabook a pro operační systémy Slackware, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Windows 7, macOS, Windows NT, Red Hat Linux, Chrome OS, SUSE Linux, Windows 10, Java ME. Obrázky na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, zvířata, noční města, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, auta, rostliny, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, letadla, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní. Zvolte si z rozměrů 375x812, 800x1280, 375x667, HD 1280x720, 1280x1024, 2048x1536, 320x568, 1080x1800, 360x720, 1536x864, 768x1024, 1536x2560, 1280x854, 1152x864, 1600x900, širokoúhlé 1366x768 atd.

Klíčová slova: zdroje informací, Dopravní značky, webovky, Obrázky na PC, Levné letenky, Kliparty zdarma ke stažení, pro děti, Dopravní značení, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, zadarmo, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, odkazy, Přehled přípon a koncovek souborů

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politika, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, filozofie, přezdívky, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, historie, podnikání a podnikatelé, poruchy, sport, státní správa, nadpřirozené osoby, školství, psychologie, národnost, osobnosti, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, profese a zaměstnání atd.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: historie, herectví, herci a herečky, záliby, osobnosti, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, křesťanství, žurnalisté a novináři, zločin a právo, vlastnosti, politici, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, lékařství, psychologie, mytologie, sport, fikce a fantasy atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Keywords:cestování, zábava, Free game online hry, info, Omalovánky k vytištění pro děti, Vlajky států obrázků, linky, hyperlinky, Karlovarský kraj, Online hry zdarma, Vlajky zemí světa, Stručný slovník pojmů a termínů

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, auta, zelenina, ženy a dívky, rostliny, nápoje, ovoce, halloween, stavby, náboženství, sport, Vánoce a Advent, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, mapy, symboly, věda, hmyz, přístroje, zvířata, ptáci atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Síť, cestování, zábava i hry

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak převést, jak otevřít, čím zobrazit, jak spustit, v čem upravit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak importovat, kterak editovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: komprimace dat, grafiku, internet a web, šablony dokumentů, písma, fonty, dokumenty, systémové soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klíčová slova: internet, školství, R, Cristiano Ronaldo, Nejlepší zeměpisné kvízy, zeměpis, Obrázky vlajek měst ČR, Bayern München, tipy, Stručný slovník pojmů a termínů, Online životopisy, biografie, Nejhranější hry online

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Informace, cestování, zábava i hry

Full HD tapety na PC zdarma - tapety na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC zdarma. vhodné pro monitor, smartphone, phablet, notebook, obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon, displej, PC, tablet, ultrabook a pro operační systémy Windows 95, Microsoft Windows 8, Chrome OS, OSX, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Lubuntu, Windows NT, Windows 10, Mac, Windows 98. Full HD tapety na PC z kategorií flóra, stromy, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, zvířata, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, fraktály, motorky, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, Formule 1, ptáci, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život. Stahujte ve velikostech 393x786, 1920x1080, 640x480, 1920x1280, 2048x1080, 768x1024, 1280x854, 1152x768, 1920x1200, 1440x2560, 1600x1200, 1440x960, 1600x2560, 2048x1536, 1440x900, 1920x1440 atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky . Mj. na webu naleznete Velikonoční hry, Karetní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Střílečky, Logické, Závodní, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Klasické, Oddechové, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky a podobně.

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Postřehové, Logické, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Tapety do mobilu, Super online hry zdarma, Úspory a spoření, internetové stránky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Texty přáníček k svátku podle jmen, Webové online testy zdarma, kuriozity, Městské a obecní prapory obcí ČR

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online . Mj. na webu naleznete Strategie, Velikonoční hry, Pro dívky, Závodní, parkování - parkovačky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Bojové online gamesy, Klasické, Karetní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry a podobně.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem spustit, jak exportovat, jak konvertovat, kterak editovat, čím zobrazit, jak přehrát, v čem upravit, jak importovat, jak převést, jak vytvořit následující typy souborů: hudební audio soubory, dokumenty, video soubory, grafiku, internet a web, spustitelné soubory, komprimace dat, obrazy disků, koncovky souborů, písma, fonty, systémové soubory, šablony dokumentů apod.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, zdarma, pro dospělé, multimédia, Free game online hry, Catherine Zeta-Jones, Nejlepší hry pro dívky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zajímavosti, Vlajky států USA, webové stránky, R, Wallpapers na plochu Vánoce, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nesprávně položená otázka: Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Neboj, není nabitá!

Další odkazy:

Wayne Rooney sepak bola
Naše tipy na užitečné weby
Omalovánky k vytištění
Partnerské internetové stránky
Tapety na plochu Windows
Odkazy na zajímavé weby
Přání a přáníčka
Odkazy na užitečné webové stránky
Texty přání k svátku podle jmen
Naše tipy na zajímavé stránky
Istanbul

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: vexilologie, Arkansas, na web, WY, ke stažení, Maine, k tisku, Montana, seznam, Ohio, rozměry, největší město, ikona na web, ID, zdarma, Iowa, svg, WI, wallpaper, TX, praporky, UT