Vlajky států USA
Vlajky států USA. Americké státní vlajky.

Dále doporučujeme, cestování, zábava i hry

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako nadpřirozené osoby, filozofie, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, poruchy, národnost, osobnosti, fikce a fantasy, zločin a právo, vlastnosti, přezdívky, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, sport, herectví, herci a herečky, mytologie, záliby, rodinné vztahy atd.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Závodní, Sportovní, Střílečky, Klasické, Logické, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Strategie, Karetní, Velikonoční hry, Pro dívky, Oddechové, Vánoční online hry a podobně.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, V, Hry pro dívky online, zadarmo, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, Přehled formátů souborů, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zeměpis, Vlajka Argentiny, Obrázky na PC ke stažení, multimédia, Vlajky jednotlivých států USA, Stručný slovník pojmů a termínů

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, herci a herečky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Maršál, Rétorika, Vojáci, Producent, Miliardář, Němci, Kněz, Husité, Philadelphia Flyers, Druhá světová válka, Státník, KSČ, Angličané, Komik, Zpěvák, Češi, Vrah, Komunisté, Podnikatel, Architekt, Hudebnice, Slováci, Antropolog, Sochař, Američané, Dramatik, Ministři, Básníci, Továrník, Renesance, Filozof, Miliardáři, Kancléř, Lord, Překladatel, Spisovatel apod.

Obrázky na PC ke stažení - full HD pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC ke stažení. lze použít v PC, monitor, displej, tablet, smartphone, ultrabook, mobilní telefon, phablet, notebook, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 10, Mac, Microsoft Windows Vista, macOS, Linux Mint, Windows XP, FreeBSD, Java ME, Windows Me, Red Hat Linux. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, květiny, nature - příroda, oceán, moře, pláže, ptáci, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, flóra, stromy, fraktály, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, zvířata, Formule 1, motorky, free wallpapers. Zvolit si můžete z velikostí 854x480, 1080x1800, 1280x720, 360x640, 1366x768, 375x812, 800x600, 1536x2048, 1080x1920, 412x846, 1440x960, 2560x1600, 2560x2048, 2048x1080, 1536x2560, 1440x2560 atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Keywords:Dopravní značky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, webové stránky, humor, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Nej hry online, URL, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Tapety na plochu květiny, Online vánoční webzine, doporučujeme, Přehled vlajek USA

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Auta a závodní, Akční gamesky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Logické hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Hry s koňmi, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky krajů České republiky, státy usa, mezinárodní organizace, země EU, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, hudební zkratky, geocaching, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, týmy NHL, okresy České republiky, fyzikální jednotky apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Klíčová slova: webovky, Vlajky států světa, Webové html5 hry zdarma, Omalovánky k vytištění pro děti, zdroje informací, volný čas, Obrázky na PC ke stažení, Křesťanské omalovánky k vytištění, odkaz, Hry pro kluky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Onlinovky zdarma

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické, Závodní moto hry, Akční hry a tak podobně.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Missouri, Rhode Island, Nové Mexiko, New Jersey, New Hampshire, Minnesota, Michigan, Ohio, Aljaška, Illinois, Connecticut, Havaj, Virginie, Jižní Karolína, Wisconsin, Maryland, Idaho, Nevada, Georgie, Oklahoma, Západní Virginie, Massachusetts, Louisiana, Arizona, Colorado, Alabama atd.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wisconsin, Jižní Karolína, Montana, Tennessee, Virginie, Utah, Nové Mexiko, Nebraska, Arkansas, New Jersey, Oklahoma, Wyoming, Massachusetts, Alabama, Západní Virginie, Louisiana, Pensylvánie, Severní Dakota, Georgie, Indiana, Oregon, Missouri, Vermont, Jižní Dakota, Idaho, Iowa atd.

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Seznam zkratek a akronymů, F, Flags of the world countries, Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam vlajek měst České republiky, Webové html5 hry zdarma, Arsenal Football England, Online biografie, životopisy osobností, Kliparty pro dokumenty, cestování

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické, Závodní moto hry, Akční hry a tak podobně.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Missouri, Rhode Island, Nové Mexiko, New Jersey, New Hampshire, Minnesota, Michigan, Ohio, Aljaška, Illinois, Connecticut, Havaj, Virginie, Jižní Karolína, Wisconsin, Maryland, Idaho, Nevada, Georgie, Oklahoma, Západní Virginie, Massachusetts, Louisiana, Arizona, Colorado, Alabama atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: materiály, latina, příroda, chemie, nemoce, filozofie, cestování, stavebnictví, věda, technika, software, internet, politika, matematika, psychologie, literatura, hardware, český jazyk, nástroje, školství, fyzika, ekonomie a ekonomika, zločin a právo, kultura atd.

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Animace, Postřehové hry, Strategie, Sportovní hry, Akční hry, Karetní hry, Relaxační hry, Závody aut a tak dále.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dekorace, adventní všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční stromeček, Pro děti, Zdraví, PF, Betlém, Lego, Vánoční kaktus, Brambořík, Advent, Tisk, Kameňák, Dárky, Staroměstské náměstí, Vánoční svícen, Stromeček, Historické ozdoby, Jingle Bells, Štěstí, Svíčky, Ježíš Kristus, Papírový vánoční stromek, Lindt, LED svíčky, Vánoční filmy, Adventní neděle, Vánoční světýlka, Linux, Štědrý večer, Film, Popelka, Vánoční trhy apod.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, významné osobnosti, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Rock ‚n‘ Roll, Rakušan, Dallas Stars, Renesance, ČSSD, Orlík, Prezidenti, Hejtmani, New York Rangers, Habsburkové, Historik, HIV pozitivní, Vražedkyně, Královna, Vojevůdce, Prezidenti ČR, Rakousko-Uhersko, Mluvčí, KSČ, Atentát, Slováci, Fotograf, Lord, Žijící, Country, Boston Bruins, Američané, Režisér, Sochař, Vrah, Svatý, Ital, Malíř, Hudebnice, Herec, Francie apod.

Klíčová slova: školství, internet, pro dospělé, Full HD pozadí ke stažení, zdarma, Charlize Theron, Dopravní značení, počítače, kuriozity, Online testy a kvízy zdarma, Tapety na plochu PC, hyperlinky, World Flags, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vojna: Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Pane Paroubek, rychle, vstávejte!! Na pana prezidenta byl spáchán atentát!! - Cože?? Vono už je půl sedmý ?!?!

Další odkazy:

Wallpapers na plochu PC
Doporučené odkazy
Obrázky k svátku a k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Film Avatar 1,2
Partnerské weby
Andrés Iniesta spanischer Fußballspieler
Tipy na zajímavé weby
Nejlepší web stránka
Naše tipy
Modelo de Camara web

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: vlaječka, Federace USA, vexilologie, NV, wallpaper, Arizona, vlajka, ID, pozadí, SC, k vytištění, PA, prapory, Kansas, png, Kalifornie, k vytisknutí, MN, ke stažení, Vermont, pozadí, NY