Vlajky států USA
Vlajky států USA. Americké státní vlajky.

Dále doporučujeme, technika, zábava, informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zahrajte si nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Informace, technika, zábava, informace

Webové html5 hry zdarma

Doporučujeme webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Akční gamesky, Vaření a smažení, Oddechové hry, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Barbie hry, Adventury apod.

Vtipné texty, kameňáky, fóry, frky, anekdoty, fórky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, kameňáky, fóry, frky, anekdoty, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O mužích, O ekonomech, O Windows, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O ženách, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O Němcích apod.

Wallpapers na PC - wallpapers na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC. lze použít v počítač, monitor, mobil, tablet, obrazovka počítače, ultrabook, displej, phablet, notebook, PC, smartphone a pro operační systémy Linux Xubuntu, Slackware, Lubuntu, Windows XP, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Android, Windows NT, Windows 2000, Windows 7, Microsoft Windows 8. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: operační systémy, Windows, květiny, kytky, dopravní prostředky, zvířata, noční města, 3D a Abstraktní, rostliny, letadla, jídlo a nápoje, budovy a stavby, sportovní pozadí, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, wallpapery, auta, hudební tapety, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety. Zvolit si můžete rozměry 1366x1024, 375x812, 1800x1440, 1920x1080 Full HD, 1440x960, 1152x768, 1600x900, 1024x600, 1440x2560, 1536x2048, 1200x1920, HD 1280x720, 2160x3840, 2560x1440, 1600x1200, 2560x1600 atd.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, webovky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, multimédia, Fernando Torres, výukové pomůcky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Seznam přípon a koncovek souborů, Obrázky k vybarvení, weby, linky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Síť, technika, zábava, informace

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Keywords:Státní prapory všech států, Nejhranější online hry zdarma, Prapory regionů a království, A, Charlize Theron, zábava, Stručný slovník pojmů a termínů, odkazy, Sexy Maria Šarapovová, Online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Onlinovky zdarma

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: rostliny, ekonomie a ekonomika, nápoje, cestování, účetnictví, fyzika, literatura, náboženství a křesťanství, software, školství, počítače, různé, český jazyk, matematika, zločin a právo, materiály, příroda, stavebnictví, sport, nemoce, nástroje, chemie, jídlo, zkratky atd.

Náš tip, technika, zábava, informace

Aforismy, moudrosti, výroky, motta, přísloví, úsloví, hlášky

Citáty slavných osobností, Aforismy, moudrosti, výroky, motta, přísloví, úsloví, hlášky, z kategorií citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o víře, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o životě od různých známých osobností.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: volný čas, V, Nejhranější hry online, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, Městské a obecní prapory obcí ČR, Pozadí na PC, Biografie známých osobností, Texty blahopřání, cestování, webové stránky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Hry pro dívky online

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, muži, hmyz, zelenina, přístroje, zvířata, smajlíci a emotikony, mapy, nápoje, ženy a dívky, věda, osobnosti a lidé, láska, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, halloween, ovoce, květiny, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, sport, ptáci atd.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, čím prohlížet, v čem spustit, čím zobrazit, jak přehrát, jak spustit, kterak editovat, jak importovat, v čem upravit, jak vytvořit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, video soubory, spustitelné soubory, komprimace dat, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, dokumenty, grafiku, písma, fonty apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online . Naleznete zde Karetní hry, Strategie, Animace, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Adventury, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Relaxační hry, Střílečky, Postřehové hry, Logické hry a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: profese a zaměstnání, státní správa, politici, věda, filozofie, herectví, herci a herečky, národnost, historie, žurnalisté a novináři, školství, záliby, osobnosti, rodinné vztahy, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, přezdívky atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: lékařství, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, zločin a právo, školství, vlastnosti, filozofie, přezdívky, státní správa, nadpřirozené osoby, Spisovatelé a básníci, psychologie, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, záliby, politika, rodinné vztahy, mytologie, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, sport atd.

Klíčová slova: zdroje informací, Vlajky států a zemí světa, Obrázky na PC ke stažení, Obrázky ke stažení, Webové html5 hry zdarma, Dopravní značení, Vlajky spojených států amerických, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, zdarma, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Vlajky států USA

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, muži, hmyz, zelenina, přístroje, zvířata, smajlíci a emotikony, mapy, nápoje, ženy a dívky, věda, osobnosti a lidé, láska, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, halloween, ovoce, květiny, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, sport, ptáci atd.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií cestování, nemoce, chemie, počítače, zkratky, nápoje, politika, hardware, technika, kultura, matematika, latina, účetnictví, školství, jídlo, příroda, náboženství a křesťanství, rostliny, bankovnictví, internet, český jazyk, nástroje, stavebnictví, materiály atd.

Klíčová slova: internet, školství, M, Stručný encyklopedický slovník, F, Kostky, zajímavosti, URL, Obrázky vlajek měst ČR, Hry pro nejmenší online, doporučujeme, info, Online hry zdarma, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ošklivý sen: Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Další odkazy:

Vlajka Francouzské Polynésie
Odkazy na partnerské weby
Přání a obrázky
Tipy na zajímavé weby
Co je to Romulus Remus?
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Arsenal Football England
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Fotografie topmodelek
Odkazy na užitečné webové stránky
Liverpool F.C.

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: k tisku, VA, svg, Maine, vexilologie, Delaware, pozadí, NJ, přehled, hlavní město, k vytištění, Colorado, png, Havaj, k vytisknutí, Vlajky USA, Dále doporučujeme, technika, zábava, informace, MI, Dále doporučujeme, technika, zábava, informace, IA, vlajka, Federace USA