Vlajky států USA
Vlajky států USA. Americké státní vlajky.

Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: internet, jídlo, software, politika, technika, cestování, účetnictví, nástroje, počítače, kultura, bankovnictví, stavebnictví, nemoce, literatura, latina, příroda, náboženství a křesťanství, hardware, ekonomie a ekonomika, chemie, sport, rostliny, lékařství a medicína, věda atd.

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Architekt, Rakousko-Uhersko, Máj, Kněz, Vražedkyně, Habsburkové, Zlatý slavík, Renesance, Nobelova cena, Olympijští vítězové, Křesťanství, Právník, Státník, Čech, Češi, Husité, Český slavík, Válka, Boston Bruins, Básník, KSČ, Američan, Němci, Francouz, Miliardář, Diplomat, Sebevražda, Philadelphia Flyers, Dramatik, Královna, Hudebnice, Exilový prezident, Závodník, Imitátor, Slovák, Sochař apod.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, školství, pro děti, info, Ireland, Dopravní značení, weby, doporučujeme, Tapety na plochu příroda, webové stránky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Prapory regionů a království, č

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Staré hry online

Všem hráčům doporučujeme staré hry online Vybírejte z kategorií Strategie, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Bojové hry, Adventury, Střílečky, Postřehové hry, Akční hry, Karetní hry, Animace, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry a tak dále.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, geocaching, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, hudební zkratky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, mezinárodní organizace, obecné zkratky, politické strany a hnutí, státy usa, okresy České republiky, úřady a ministerstva apod.

Keywords:Stručný slovník pojmů a termínů, pro dospělé, M, zajímavosti, Flags of the world countries, Biografie slavných osobností, Online hry zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, Přání a obrázky, Nejlepší školní testy a kvízy, Přehled přípon a koncovek souborů, Online adventní magazín

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Akční hry, Karetní hry, Sportovní hry, Bojové hry, Relaxační hry, Střílečky, Postřehové hry, Logické hry, Pro dívky, Strategie, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Závody aut a tak dále.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: V, Online geografické testy zdarma bez registrace, Přehled vlajek USA, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Vlajky států USA, cestování, Obrázky na PC, Online omalovánky, webovky, B, internetové stránky, Kliparty zdarma

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, státní správa, herectví, herci a herečky, křesťanství, záliby, zločin a právo, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, sport, osobnosti, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, vlastnosti, rodinné vztahy, psychologie, lékařství, politici atd.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New York, Minnesota, Indiana, Washington, Georgie, Missouri, Pensylvánie, Nebraska, Kentucky, Virginie, Arkansas, Delaware, Illinois, Severní Karolína, Alabama, Mississippi, Michigan, Louisiana, Aljaška, Kansas, Severní Dakota, Havaj, Wyoming, Florida, Wisconsin, Jižní Karolína atd.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Habsburkové, Textařka, Trest smrti, Protektorát, Svatý, Němci, Hejtmani, Obchodník, Zlatý slavík, Hejtman, Renesance, Brno, Právník, Architekt, Podnikatel, Pop, Vrah, Charta 77, Státník, Filozof, Rakousko-Uhersko, Režisér, Normalizace, Slovenští prezidenti, Skladatel, Herec, ČSSD, Česká královna, Američané, New Jersey Devils, Voják, KHL, Archivář, Životopis, Sci-fi, Textař apod.

Myšlenky, hlášky, rčení, bonmoty, moudrosti, aforismy, moudra

Citáty slavných, Myšlenky, hlášky, rčení, bonmoty, moudrosti, aforismy, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o smrti od různých známých osobností.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro ultrabook, phablet, počítač, mobilní telefon, monitor, displej, mobil, tablet, notebook, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Slackware, Linux Fedora, Java ME, Windows 95, Windows XP, OSX, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux. Full HD pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, kytky, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, noční města, psi a štěňátka, rostliny, moře, oceány, pláže, hudební tapety, sportovní pozadí, budovy a stavby, dopravní prostředky, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, auta, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, zvířata. Zvolit si můžete rozměry 1280x854, 2560x1440, 393x786, 750x1334, 1280x960, 375x812, 1440x960, Full HD 1080x1920, 1600x1200, 1920x1200, 412x846, 1920x1080 Full HD, 2560x2048, 1152x768, 1024x600, 1200x1920 atd.

Klíčová slova: zdarma, zadarmo, tipy, Heather Locklear, V, Přehled zkratek a akronymů, odkaz, Beyoncé Knowles, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, odkazy

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, státní správa, herectví, herci a herečky, křesťanství, záliby, zločin a právo, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, sport, osobnosti, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, vlastnosti, rodinné vztahy, psychologie, lékařství, politici atd.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New York, Minnesota, Indiana, Washington, Georgie, Missouri, Pensylvánie, Nebraska, Kentucky, Virginie, Arkansas, Delaware, Illinois, Severní Karolína, Alabama, Mississippi, Michigan, Louisiana, Aljaška, Kansas, Severní Dakota, Havaj, Wyoming, Florida, Wisconsin, Jižní Karolína atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Liberecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj apod.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, linky, výukové pomůcky, Slovník pojmů Co je to?, Test, examination, exam, evaluation, assessment, Vlajky měst a obcí České republiky, Přehled přípon a koncovek souborů, Super online flash hry, Hry pro nejmenší online, zábava, Wallpapers na PC ke stažení, Wallpapery, omalovánky, spoření, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ve vězení: Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Další odkazy:

Dětské omalovánky
Odkazy na zajímavé weby
Tapety na plochu PC
Doporučené odkazy
Internet prostitution
Naše tipy na užitečné weby
Sexy Gábina Partyšová
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázky k svátku, přání k jmeninám
Odkazy na užitečné webové stránky
Online hry zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: pozadí, KY, obrázky, DE, png, VA, praporky, OR, pozadí, Illinois, Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace, Connecticut, zdarma, Louisiana, ke stažení, Vlajky amerických států, prapory, Amerických státy, rozměry, OH, ikona na web, TX