Vlajky států USA
Vlajky států USA. Americké státní vlajky.

Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Vtipné texty, kameňáky, fórky, frky, černý humor, fóry

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, kameňáky, fórky, frky, černý humor, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, O ženách, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O Němcích, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O škole, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O důchodcích, O Somálcích, O Windows apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Klíčová slova: Kliparty zdarma ke stažení, info, kuriozity, Online biografie, životopisy osobností, Futbol Club Barcelona, Wallpapers na plochu PC, webovky, pro dospělé, Texty blahopřání, č, Prapory regionů a království, Online hry zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Keywords:humor, pro děti, Seznam přípon a koncovek souborů, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky, flags, Online testy a kvízy zdarma, počítače, Stručný encyklopedický slovník, Amy Weber, Vlajky států USA, Online hry zdarma, internetové stránky

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, mezinárodní organizace, okresy České republiky, hudební zkratky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, státy usa, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, geocaching, obecné zkratky, týmy NHL, politické strany a hnutí apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Střílečky, Logické, Pro dívky, Karetní, Závodní, Stolní hry a deskovky, Strategie, Sportovní, Oddechové a podobně.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční gamesky, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Vaření a smažení, Omalovánky, Deskovky, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Logické hry apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázky na PC, Wayne Rooney sepak bola, Super online flash hry, zeměpis, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Andrés Iniesta, Kliparty zdarma, V, Dopravní značení, webové stránky

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční ubrusy, Křesťanství, SMS, Vánoční punč, Vánoční hvězda, Slámový adventní věnec, Linecká kolečka, Santa, Pro děti, Recepty, Keramika, Wallpaper, Pozadí, Plzeň, Německy, Film, Skleněné ozdoby, Květiny, Vánoční dekorace, Štóla, Ohňostroj, K Tisku, Umělý vánoční stromek, PF, Striezelmarkt, Neviňátko, Kapr, Osvětlení do oken, Adventní svícen, Osvětlení, Jarmark apod.

Wallpapers na plochu PC - pozadí na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu PC. jsou vhodná pro mobil, počítač, tablet, PC, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, displej, notebook, monitor, smartphone a pro operační systémy Linux Ubuntu, macOS, Windows 2000, Chrome OS, Slackware, Microsoft Windows 8, Windows 7, Windows 10, Linux Mint, OSX, Android. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, hudební tapety, noční města, rostliny, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, dopravní prostředky, auta, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, letadla, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, zvířata, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina. Zvolit si můžete rozměry 1680x1050, 1920x1200, 2560x2048, 360x760, 1152x768, 1536x2048, 1280x1024, 800x600, širokoúhlé 1366x768, 800x1280, 750x1334, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 360x720, HD 1280x720, 1600x900 atd.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Bojové gamesy, Logické a tak podobně.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, výstražné značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, hmyz, nápoje, ptáci, přístroje, ženy a dívky, jídlo a nápoje, květiny, věda, muži, náboženství, auta, dopravní prostředky, rostliny, mapy, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, halloween, hudba, ovoce, stavby, smajlíci a emotikony, zvířata atd.

Klíčová slova: Staré hry online, Hry pro nejmenší online, Přehled státních vlajek států světa, Tara Reid, F, tipy, zajímavosti, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, Seznam vlajek měst České republiky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, M

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční ubrusy, Křesťanství, SMS, Vánoční punč, Vánoční hvězda, Slámový adventní věnec, Linecká kolečka, Santa, Pro děti, Recepty, Keramika, Wallpaper, Pozadí, Plzeň, Německy, Film, Skleněné ozdoby, Květiny, Vánoční dekorace, Štóla, Ohňostroj, K Tisku, Umělý vánoční stromek, PF, Striezelmarkt, Neviňátko, Kapr, Osvětlení do oken, Adventní svícen, Osvětlení, Jarmark apod.

Wallpapers na plochu PC - pozadí na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu PC. jsou vhodná pro mobil, počítač, tablet, PC, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, displej, notebook, monitor, smartphone a pro operační systémy Linux Ubuntu, macOS, Windows 2000, Chrome OS, Slackware, Microsoft Windows 8, Windows 7, Windows 10, Linux Mint, OSX, Android. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, hudební tapety, noční města, rostliny, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, dopravní prostředky, auta, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, letadla, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, zvířata, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina. Zvolit si můžete rozměry 1680x1050, 1920x1200, 2560x2048, 360x760, 1152x768, 1536x2048, 1280x1024, 800x600, širokoúhlé 1366x768, 800x1280, 750x1334, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 360x720, HD 1280x720, 1600x900 atd.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, náboženství, zelenina, sport, auta, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, květiny, ženy a dívky, halloween, muži, přístroje, jídlo a nápoje, ptáci, Vánoce a Advent, hmyz, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, věda, hudba, smajlíci a emotikony, nápoje atd.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, významné osobnosti, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Protektorát, Pittsburgh Penguins, Komik, ČSSD, Florida Panthers, Dallas Stars, Válka, Rakousko-Uhersko, Antropolog, Hudba, Druhá světová válka, Československo, Brno, HIV pozitivní, Sebevražda, Režisér, Právník, Náboženství, Císař, Romantismus, Angličané, Zavražděn, Philadelphia Flyers, Voják, Upálen, Slovenští prezidenti, New York Rangers, Nežijící, Masový vrah, Vražedkyně, Country, Miliardáři, Herečka, Politik, Hokejisté, Básníci apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, zábava, odkazy, Prapory všech zemí světa, zdroje informací, Aruba, odkaz, internet, multimédia, V, zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vymalovánky k tisku, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Oči - okno do...?: Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Proč u nás nikdy nemůže být nedostatek obuvi? - Protože máme několik tisíc ministerských úředníků a všichni dělají jednu botu za druhou.

Další odkazy:

Póquer online
Tipy na zajímavé weby
Wayne Rooney calciatore inglese
Naše tipy
Rachel Stevens
Partnerské weby
Fantasy wallpapers
Zajímavé internetové odkazy
Online hry zdarma
Doporučené odkazy
Tapety na plochu PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: vlaječky, Maine, vlaječka, Amerických státy, přehled, KY, wallpaper, Jižní Karolína, vlajka, CO, tapeta, Wyoming, vexilologie, Louisiana, zdarma, MS, svg, největší města, zástavy, RI, k vytisknutí, MO