Vlajky států USA
Vlajky států USA. Americké státní vlajky.

Partnerské weby, volný čas a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vánoční online hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Strategie, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Karetní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Střílečky, Logické, Oddechové a podobně.

Vtipné texty, černý humor, kameňáky, anekdoty, ftipy, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, černý humor, kameňáky, anekdoty, ftipy, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipné citáty, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipné básničky apod.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem upravit, čím prohlížet, jak vytvořit, čím zobrazit, jak otevřít, jak spustit, v čem spustit, jak exportovat, kterak editovat, jak konvertovat následující typy souborů: grafiku, internet a web, obrazy disků, dokumenty, hudební audio soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, komprimace dat apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: sport, národnost, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, filozofie, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, profese a zaměstnání, psychologie, přezdívky, historie, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, křesťanství, politika, mytologie, politici, herectví, herci a herečky, poruchy, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, webové stránky, Vlajky jednotlivých států USA, URL, Přání k jmeninám, pro dospělé, Přehled souborových přípon, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Cristiano Ronaldo football, internetové stránky, Pozadí na PC zdarma ke stažení, doporučujeme, Stručný slovník pojmů a termínů

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, ptáci, halloween, osobnosti a lidé, hudba, jídlo a nápoje, láska, květiny, muži, věda, mapy, nástroje a přístroje, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, smajlíci a emotikony, hmyz, sport, rostliny, ovoce, náboženství, auta, přístroje atd.

Náš tip, volný čas a zábava

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky, Antarktidy, země jižní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Auta a závodní, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Adventury, Strategické onlinovky, Logické hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Střílecí hry, Sportovní gamesy apod.

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Jersey, Oregon, Jižní Karolína, Vermont, Alabama, New Hampshire, Colorado, Severní Karolína, Nové Mexiko, Missouri, Arkansas, Iowa, Wyoming, Oklahoma, Illinois, Kansas, Connecticut, Aljaška, Idaho, Minnesota, Západní Virginie, Maine, Georgie, Michigan, Maryland, Washington atd.

Keywords:Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zdroje informací, pro děti, FC Bayern Munich, Přehled zkratek a akronymů, Dopravní značení, K, Madagascar, zadarmo, školství, Životopisy slavných osobností

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Internet, síť, volný čas a zábava

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Fóry, vtípky, frky, černý humor, fórky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtípky, frky, černý humor, fórky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ekonomech, O Němcích, Vtipné hádanky, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O manželství, O mužích, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O ženách, O důchodcích, Vtipy o Bohu apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Klíčová slova: Vše o Vánocích, hyperlinky, V, Texty blahopřání, Stručný encyklopedický slovník, Free game online hry, PC tapety pro Windows, Jessica Biel, Hry pro kluky, Onlinovky zdarma, F, internet

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Síť, volný čas a zábava

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové hry, Strategie, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Střílečky, Adventury, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Hry pro děti, Karetní hry, Akční hry, Relaxační hry a tak dále.

Výroky, myšlenky, hlášky, úsloví, bonmoty, rčení, moudra

Citáty slavných, Výroky, myšlenky, hlášky, úsloví, bonmoty, rčení, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o manželství od různých známých osobností.

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Kalifornie, Arkansas, New York, Illinois, Tennessee, Mississippi, Texas, Rhode Island, Wisconsin, Oregon, Kentucky, Virginie, Nevada, Arizona, Missouri, Aljaška, Indiana, Maine, Severní Dakota, Kansas, Montana, Nové Mexiko, Louisiana, Vermont, Florida, New Jersey atd.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - pozadí na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší tapety na plochu zdarma. jsou vhodná pro mobil, PC, ultrabook, tablet, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, počítač, phablet, smartphone, notebook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 10, SUSE Linux, Linux Fedora, Windows Me, Windows 2000, Windows XP, Windows 98, Linux Mint, Slackware, BlackBerry OS. Wallpapers na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: příroda, krajina, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, motorky, motocykly, voda a bubliny, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, letadla, auta, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, rostliny. Stahujte v rozlišení 854x480, širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 1280x1024, 1536x2048, 2560x2048, 2048x1080, 1280x768, 1600x1200, 1280x854, 320x568, 1536x864, 1920x1280, 1280x960, 1600x2560, 360x760 atd.

Klíčová slova: odkazy, výukové pomůcky, Státní prapory všech zemí, Omalovánky k tisku, kuriozity, Databáze osobností Kdo je to?, info, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, tipy, Online zeměpisné testy zdarma, počítače

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Tapety na PC - tapety na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC. lze použít v monitor, tablet, mobil, displej, phablet, smartphone, PC, ultrabook, notebook, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Windows 98, Windows XP, Linux Mint, Windows 95, Windows Me, Android, Windows 2000, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, kytky, hudební tapety, hry a herní wallpapery, letadla, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, dopravní prostředky, rostliny, sportovní pozadí, budovy a stavby, noční města, psi a štěňátka, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety. Zvolte si z rozměrů 360x640, 1280x1024, 1536x864, 1024x768, 1440x960, 1920x1440, 2560x1440, 360x720, 360x760, 1920x1200, 1024x600, 2048x1536, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, 640x480, 1152x768 atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: Biografie známých osobností, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, multimédia, Nejlepší hry pro dívky, volný čas, Film Avatar 1,2, weby, Webové online hry zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, cestování, Obrázky zdarma, Dopravní značky, Obrázek Servírka, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Doporučení: Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Další odkazy:

Co je to omalovánka?
Partnerské weby
World Flags
Tipy na zajímavé weby
Thierry Daniel Henry
Zajímavé internetové odkazy
Kate Hudson
Naše tipy
Omalovánky, hry pro děti
Doporučené odkazy
Online hry zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: pozadí, CA, prapory, Nové Mexiko, vlajka, VA, na web, Arizona, svg, ME, vlaječky, NH, zástavy, Colorado, Partnerské weby, volný čas a zábava, New York, Partnerské weby, volný čas a zábava, Michigan, praporky, Washington, prapor, MI