Vlajky států USA
Vlajky států USA. Americké státní vlajky.

Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

černý humor, ftipy, kameňáky, fórky, anekdoty, vtipné texty

Zkuste vypnout! černý humor, ftipy, kameňáky, fórky, anekdoty, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné básničky, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nevada, Mississippi, Missouri, Maryland, Virginie, Colorado, Florida, Nové Mexiko, Indiana, Maine, Delaware, Washington, Utah, Kalifornie, Wyoming, Arkansas, Nebraska, Havaj, Arizona, Illinois, Jižní Karolína, Alabama, Iowa, Montana, Oregon, Aljaška atd.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - obrázky na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. vhodné pro obrazovka počítače, notebook, mobil, ultrabook, počítač, mobilní telefon, PC, monitor, tablet, displej, smartphone a pro operační systémy Windows 98, Red Hat Linux, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Lubuntu, macOS, SUSE Linux, Linux Fedora, OSX, FreeBSD. Tapety do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, zvířata, voda a bubliny, příroda, krajina, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, noční města, jídlo a nápoje, wallpapery, letadla, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety. Zvolit si můžete z velikostí 2560x2048, 1024x768, 1152x1920, 2560x1600, 1280x854, 1440x900, 2048x1080, širokoúhlé 1366x768, 1536x2048, Full HD 1080x1920, hi res 2560x1920, 1600x1200, 2048x1536, 1680x1050, 800x600, 2560x1440 atd.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Životopisy slavných osobností, URL, A, Obrázky ke stažení na plochu, Vlajky měst České republiky, internetové stránky, odkaz, Velikonoční pozadí na plochu s motivem kočiček, pro děti, tipy, volný čas, Super online flash hryNezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční stromeček, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jedle, Štědrý den, Nový rok, Osvětlení do oken, Televize, Linecká kolečka, Neviňátko, Borovice, Tichá noc, Historické ozdoby, Vánoční stromek, Papírový vánoční stromek, SMS, Ohňostroj, Obrazovka, Křesťanství, Stromeček, Text, Rumové řezy, Vánoční filmy, Jarmark, Tisk, Drážďany, Wallpaper, Desktop, Vánoční hvězda, Samolepky, Keramika, Recepty, Vánoční tapety, Linux apod.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země východní Asie apod.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, profese a zaměstnání, vlastnosti, filozofie, žurnalisté a novináři, osobnosti, herectví, herci a herečky, mytologie, podnikání a podnikatelé, lékařství, umělci, politika, národnost, záliby, školství, nadpřirozené osoby, přezdívky, historie, poruchy, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, měny, země EU, firmy a společnosti, obecné zkratky apod.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Keywords:Dopravní značky, PC pozadí pro Windows, K, webovky, Paris Saint-Germain FC, zeměpis, linky, info, Tapeta Ježíš na plochu, H, Seznam vlajek amerických států, Ilustrační obrázky

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, herci a herečky, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Český slavík, Faraon, Masový vrah, Nobelova cena, Historik, Stoletá válka, Prezident, Maršál, Zavražděn, Hudba, Trest smrti, Komunisté, Vládce, Habsburkové, ČSSD, Miliardáři, Country, Vojáci, Imitátor, KHL, Francie, Druhá světová válka, Upálen, Novinář, Rakušan, Rétorika, Vrah, První republika, Zlatý slavík, Charta 77, Esejista, Máj, Hudebnice, Filozof, Pittsburgh Penguins, Pop apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Vtipy, fórky, ftipy, anekdoty, vtipné texty, fóry

Chcete se pobavit? Vtipy, fórky, ftipy, anekdoty, vtipné texty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o metanolu, černý humor, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipné citáty apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Staré hry online

Příznivcům PC her doporučujeme staré hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Sportovní, Relaxační onlinovky, Akční hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové a tak podobně.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, ženy a dívky, láska, hmyz, rostliny, nápoje, muži, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, dopravní prostředky, hudba, ptáci, osobnosti a lidé, květiny, nástroje a přístroje, stavby, halloween, sport, mapy, ovoce, zelenina, Vánoce a Advent atd.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, počítače, M, Grindr, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Životopisy slavných osobností, weby, Vše o pomlázce, V, humor, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, č

PC pozadí pro Windows - wallpapers na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC pozadí pro Windows. můžete využít v smartphone, notebook, tablet, displej, obrazovka počítače, monitor, mobil, phablet, PC, ultrabook, počítač a pro operační systémy Windows Me, Java ME, macOS, Windows 95, Slackware, Android, Windows NT, Linux Mint, Windows XP, OSX, Linux Xubuntu. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, budovy a stavby, rostliny, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, noční města, operační systémy, Windows, wallpapery, zvířata, psi a štěňátka, hudební tapety, sportovní pozadí, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete z velikostí 768x1024, 360x720, 1600x2560, 2560x1600, 2160x3840, 1600x1200, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 1920x1200, 1536x864, 1440x2560, 1920x1440, 1280x1024, 2048x1536, 800x1280, 1440x960 atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak vytvořit, jak přehrát, kterak editovat, v čem upravit, jak importovat, jak konvertovat, jak spustit, jak otevřít, čím zobrazit, v čem spustit následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, internet a web, komprimace dat, obrazy disků, systémové soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, dokumenty, hudební audio soubory, spustitelné soubory apod.

Klíčová slova: Online testy zdarma, doporučujeme, Seznam souborových přípon, Omalovánka s velikonočním králíčkem, Superhry a hry online zdarma, Obrázky vlajek států světa, zadarmo, Velikonoční přáníčka pro vaše blízké, Wallpapery na PC ke stažení, Seznam zkratek a akronymů, Vlajky států světa

PC pozadí pro Windows - wallpapers na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC pozadí pro Windows. můžete využít v smartphone, notebook, tablet, displej, obrazovka počítače, monitor, mobil, phablet, PC, ultrabook, počítač a pro operační systémy Windows Me, Java ME, macOS, Windows 95, Slackware, Android, Windows NT, Linux Mint, Windows XP, OSX, Linux Xubuntu. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, budovy a stavby, rostliny, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, noční města, operační systémy, Windows, wallpapery, zvířata, psi a štěňátka, hudební tapety, sportovní pozadí, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete z velikostí 768x1024, 360x720, 1600x2560, 2560x1600, 2160x3840, 1600x1200, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 1920x1200, 1536x864, 1440x2560, 1920x1440, 1280x1024, 2048x1536, 800x1280, 1440x960 atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Country, Královna, Politik, Obchodník, Imitátor, Němci, Scénárista, Francouz, Avangard Omsk, Hudebnice, Básníci, Vůdce, Spisovatel, Čech, Herec, Egypt, Vražedkyně, Američané, Vládce, Protektorát, Československo, Rakousko-Uhersko, Válka, Diplomat, Voják, Gymnasté, Maršál, Američan, Básník, Ekonom, Archivář, Itálie, Faraon, Máj, Fotograf, Nežijící apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Klasické, Karetní, Logické, Hry na vaření a smažení, Strategie, parkování - parkovačky, Střílečky, Oddechové, Závodní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Sportovní a podobně.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Ilustrační obrázky, školství, Online adventní magazín, Krátká velikonoční báseň, Skvělé hry online zdarma, kuriozity, multimédia, Skvělé hry online zdarma, odkazy, pro dospělé, Online velikonoční blahopřání, obrázky, texty,

Několik fórů na závěr. Vtip Za co mě trestáš?: Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Sakra bouřka, pojď schováme se pod ten smrk …

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Obrázek kuře
Doporučené odkazy
Modelky a celebrity
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční jízda
Partnerské weby
Velikonoční omalovánka vejce k vytištění
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: k vytištění, UT, ikona na web, ND, vlaječka, Amerických státy, zástavy, Alabama, praporky, TX, Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet, KS, obrázek, WY, ke stažení, HI, seznam, OK, rozměry, TN, pozadí, ME