Vlajky států USA
Vlajky států USA. Americké státní vlajky.

Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Vtipné texty, vtipy, vtípky, fórky, ftipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtipy, vtípky, fórky, ftipy, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O Němcích, Frky ze života, O ekonomech, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O Windows, Vtipy o policajtech, O mužích apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Výroky, rčení, bonmoty, motta, moudrosti, aforismy, hlášky

Slavné citáty, Výroky, rčení, bonmoty, motta, moudrosti, aforismy, hlášky, . Naleznete zde citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o člověku od různých známých osobností.

Informace, cestování, hry, zábava

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, strategické hry, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Akční hry a tak podobně.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Tapety na plochu PC - wallpapery na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC. vhodné pro tablet, displej, phablet, PC, mobil, smartphone, mobilní telefon, monitor, notebook, ultrabook, počítač a pro operační systémy Windows 98, Windows 2000, Mac, Windows XP, Lubuntu, OSX, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Windows Server 2012, Linux Fedora, Android. PC pozadí pro Windows z kategorií zvířata, motorky, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, fraktály, květiny, oceán, moře, pláže, nature - příroda, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, hmyz a pavouci. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x1920, 1024x768, 1440x960, 412x846, 854x480, Full HD 1080x1920, 1800x1440, HD 1280x720, 1152x1920, 2048x1536, 1080x1920, 2160x3840, 1600x1200, 375x812, 1024x600, 1920x1280 atd.

Klíčová slova: volný čas, internetové stránky, Online adventní magazín, A, Velikonoční pohled, kuriozity, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Adventní magazín, Obrázek růžové vajíčko, Online hry pro děti zdarma, M, zeměpis, internetZnáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Síť, cestování, hry, zábava

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Skladatel, Hejtmani, Obchodník, Fotograf, Historik, New Jersey Devils, Královna, Hudba, Atentát, Vrah, Vojevůdce, Sebevražda, Čeští králové, Husité, Olympiáda, Překladatel, Rétorika, KSČ, Diplomat, Boston Bruins, Sci-fi, Protektorát, Mluvčí, Generalissimus, Státník, Zpěvačka, Komik, Voják, Ital, Herečka, Kancléř, Normalizace, Antropolog, Komunisté, Habsburkové, Textařka apod.

Keywords:zábava, tipy, Nejlepší online hry zdarma, Kliparty pro dokumenty, Denmark, Databáze osobností Kdo je to?, Dopravní značky, cestování, Obrázek Velikonoční zajíc, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Státní prapory všech zemí, Nejlepší školní testy a kvízy

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Oklahoma, Nebraska, Indiana, Kentucky, Oregon, Utah, Georgie, Havaj, Florida, Vermont, Severní Karolína, Iowa, Montana, Missouri, Západní Virginie, Nové Mexiko, Jižní Dakota, Texas, Rhode Island, Virginie, Washington, Ohio, Massachusetts, Kalifornie, Mississippi, Connecticut atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Pozadí na PC ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro mobil, ultrabook, PC, obrazovka počítače, notebook, displej, tablet, mobilní telefon, phablet, počítač, smartphone a pro operační systémy Windows 10, Linux Fedora, Android, Windows NT, Slackware, SUSE Linux, Chrome OS, Windows 2000, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu. Tapety na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: sportovní pozadí, květiny, kytky, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, psi a štěňátka, letadla, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, zvířata, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 1366x1024, 768x1024, 360x760, 1680x1050, 1280x960, 1280x1024, 320x568, 1536x864, 1920x1280, Full HD 1080x1920, 1280x768, 800x1280, 1152x1920, 1600x1200, 854x480, 1920x1440 atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Klíčová slova: Dopravní značení, hyperlinky, Životopisy osobností, Obrázek ošatka s vajíčky, Super online flash hry, Tapety na PC, Nejhranější hry online, Internet prostitution, Online hry zdarma, URL, Staré hry online, doporučujeme

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako účetnictví, školství, technika, rostliny, ekonomie a ekonomika, příroda, fyzika, software, politika, hardware, matematika, internet, materiály, cestování, počítače, nástroje, nemoce, český jazyk, sport, filozofie, zločin a právo, jídlo, bankovnictví, věda atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost apod.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, hudba, květiny, přístroje, symboly, jídlo a nápoje, zvířata, láska, věda, nápoje, osobnosti a lidé, sport, ženy a dívky, auta, muži, rostliny, ptáci, ovoce, nástroje a přístroje, stavby, zelenina, Vánoce a Advent, náboženství atd.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, multimédia, weby, Veršované sms přání Veselé Velikonoce, Hry pro dívky online, pro dospělé, Obrázky vlajek měst ČR, Obrázek koš s vajíčky, Wallpapers na PC ke stažení, webovky, Vlajky států USA

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako účetnictví, školství, technika, rostliny, ekonomie a ekonomika, příroda, fyzika, software, politika, hardware, matematika, internet, materiály, cestování, počítače, nástroje, nemoce, český jazyk, sport, filozofie, zločin a právo, jídlo, bankovnictví, věda atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, vánoční dekorace, materiály ke stažení, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rumové řezy, Ježíšek, Tapeta, Šišky, Pokrmy, Tiskárna, Sněhová vločka, Vánoční trhy, Omalovánky, Písnička, Jedle, Vánoční koledy, Monitor, Adventní trhy, Koleda, Schleich, Pozadí, Vinná klobása, Korálky, Adventní kalendář, Linux, Adventní neděle, Skleněné ozdoby, Film, Desktop, Ohňostroj, Historické ozdoby, K Tisku, Neviňátko, Papírový vánoční stromek, Kinder apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Obrazovka, Písnička, Tiskárna, K Vytištění, Patchwork, Vánoční pozadí, Anděl, Štóla, Monitor, Televize, Desktop, Hostina, Německy, Neviňátko, Advent, Vánoční dekorace, Ohňostroj, Silvestr, Alkoholový kalendář, Keramika, Píseň, Striezelmarkt, Betlém, Dárky, Papírový vánoční stromek, Vánoční trhy, Stromeček, Santa Claus, Pastýř, Ježíš Kristus, Rostliny apod.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, školství, K, linky, webové stránky, Velikonoční blahopřání Velikonoce jsou tady!, odkaz, Seznam souborových přípon, F, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Tapety na plochu PC, Seznam zkratek a akronymů, Obrázek žluté vajíčko,

Několik fórů na závěr. Vtip Oči - okno do...?: Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

Víte, která blondýna je nejchytřejší? Zlatý retrívr.

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Další odkazy:

Naše tipy
Vlajky měst Zlínského kraje
Doporučené odkazy
Velikonoční pozadí na plochu barevná vajíčka
Tipy na zajímavé weby
Kristin Kreuk
Zajímavé internetové odkazy
Online hra malování vajíček
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava, Delaware, pozadí, WV, ke stažení, PA, vexilologie, Michigan, k vytisknutí, SC, praporky, Pensylvánie, na web, OK, obrázek, OH, rozměry, Spojených státy americké, přehled, Federace USA, prapory, MT