Vlajky států USA
Vlajky států USA. Americké státní vlajky.

Partnerské weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: linky, doporučujeme, zajímavosti, Skvělé hry online zdarma, Vánoční svíčky, Nejlepší školní testy a kvízy, Biografie slavných osobností, zeměpis, Vánoční rostliny, URL, A, zdarma, Hry pro nejmenší onlineFóry, černý humor, vtípky, fórky, kameňáky, vtipy

Chcete se uvolnit? Fóry, černý humor, vtípky, fórky, kameňáky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ekonomech, Frky o tchýních, O Windows, O zvířátkách, O škole, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O ženách apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj apod.

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventury, Závody aut, Stolní a deskové hry, Animace, Karetní hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Bojové hry, Relaxační hry, Akční hry, Střílečky, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Hry pro děti a tak dále.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Keywords:cestování, webovky, Kliparty pro dokumenty, multimédia, Tipy na Vánoční písničky, volný čas, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Webové online testy zdarma, Jarmark, Vlajky zemí světa, Obrázky vlajek měst ČR, Přehled států světa a jejich vlajek

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Severní Karolína, Colorado, Rhode Island, Maine, Kalifornie, Missouri, Nebraska, Texas, Idaho, Illinois, Severní Dakota, Havaj, Virginie, New Hampshire, Kansas, Jižní Dakota, Kentucky, Massachusetts, Wisconsin, Florida, Maryland, Wyoming, Indiana, Minnesota, New York, Pensylvánie atd.

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Karetní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Závodní, Klasické, Bojové online gamesy, Strategie, Velikonoční hry, Logické, Hry na vaření a smažení, Střílečky a podobně.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Televize, Vánoční hvězda, Dia, Vánoční punč, Filmy, Vánoční koledy, Křesťanství, Papírový vánoční stromek, Sněhová vločka, Vykrajovátka, Šišky, Vánoční svařák, Jingle Bells, Lindt, Mrazík, Zdraví, Kinder, Plzeň, Film, Anděl, Betlém, Striezelmarkt, Jmenovka, Kavkazská jedle, Písnička, Keramika, Slámový adventní věnec, Přáníčko, Sněhulák, Cesmína, Jarmark apod.

Klíčová slova: Obrázky ke stažení, Přehled přípon a koncovek souborů, Slovník pojmů Co je to?, Vánoční svícen jako oblíbená dekorace, počítače, Tapety na PC, zábava, Tipy na výlet, Webové online hry zdarma, zdroje informací, kuriozity, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Tapety na PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC. můžete využít v obrazovka počítače, ultrabook, notebook, PC, mobilní telefon, monitor, mobil, smartphone, displej, phablet, tablet a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Windows 7, Android, Windows 98, SUSE Linux, Mac, OSX, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Windows 10. Wallpapers na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, rostliny, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, auta, Roztomilá zvířátka, noční města, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, wallpapery, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, psi a štěňátka, dopravní prostředky, příroda, krajina, budovy a stavby, zvířata. Stahujte v rozlišení 1152x1920, 2160x3840, 1024x600, 375x667, širokoúhlé 1366x768, HD 1280x720, 1440x900, 1280x768, 393x786, 320x568, 360x640, 2560x2048, 1152x864, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, 1024x768 atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Naleznete zde cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, obecné zkratky, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, státy usa, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, země EU, geocaching apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, Wallpapers na plochu PC, Členské země americké federace, Dominican Republic, Nejlepší zeměpisné kvízy, internet, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Zamilované sms vzkazy, Seznam vlajek měst České republiky, Dopravní značení, Tapety na PC

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, v čem upravit, jak spustit, jak vytvořit, jak přehrát, jak importovat, jak převést, jak exportovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak konvertovat soubory následujících typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, obrazy disků, systémové soubory, video soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, internet a web, hudební audio soubory, šablony dokumentů apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: psychologie, poruchy, filozofie, žurnalisté a novináři, historie, zločin a právo, sport, lékařství, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, umělci, národnost, záliby, profese a zaměstnání, přezdívky, státní správa, rodinné vztahy, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Obrázky ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky ke stažení. můžete využít v displej, obrazovka počítače, počítač, tablet, mobilní telefon, phablet, mobil, smartphone, monitor, ultrabook, notebook a pro operační systémy Windows 98, Windows NT, Windows 2000, Linux Ubuntu, Java ME, Windows 10 Mobile, Android, macOS, Linux Mint, Windows XP, Red Hat Linux. Tapety na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, Formule 1, motorky, zvířata, Rally, závody aut, flóra, stromy, fraktály, sportovní a závodní auta, květiny, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, tenisté a tenistky, nature - příroda, armáda, válka, zbraně. Dostupná rozlišení jsou 1440x960, 360x640, 1920x1280, 1920x1200, 1080x1920, 1280x768, 1536x2048, 3200x1800, Full HD 1080x1920, 1920x1440, 360x760, 1600x900, 2048x1080, 4800x1200, 750x1334, 1080x1800 atd.

Klíčová slova: odkaz, odkazy, Online testy zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Hry pro kluky, Recepty na vánoční pokrmy, V, výukové pomůcky, internetové stránky, weby, Dopravní značky, hyperlinky, Adventní koleda,

Jeden fór na závěr. Vtip Neukáznění čtenáři: V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vánoce symbol klidu, míru a pohody
Tipy na zajímavé weby
Křesťanství a Vánoce
Naše tipy
Vánoční dekorace
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční koledy
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: png, Rhode Island, Partnerské weby, důležité informace a zábava pro volný čas, IL, Partnerské weby, důležité informace a zábava pro volný čas, Jižní Karolína, vlaječky, Spojených státy americké, ikona na web, Tennessee, k tisku, New Hampshire, použití, MT, wallpaper, Amerika, vlaječka, WV, vexilologie, Kansas, přehled, Montana