Vlajky států USA
Vlajky států USA. Americké státní vlajky.

Partnerské weby, inspirace pro volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj apod.

Fóry, fórky, anekdoty, kameňáky, vtípky, vtipy

Chcete se pobavit? Fóry, fórky, anekdoty, kameňáky, vtípky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí apod.

Super free web games zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super free web games zdarma . Naleznete zde Logické hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Adventury, Závody aut, Postřehové hry, Karetní hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Hry pro děti, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Sportovní hry a tak dále.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, náboženství, symboly, sport, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, květiny, halloween, hmyz, nápoje, mapy, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, ptáci, Vánoce a Advent, hudba, přístroje, nástroje a přístroje, láska, ženy a dívky atd.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: URL, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, F, školství, Nový rok, Online biografie, životopisy osobností, Biografie slavných osobností, kuriozity, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, internet, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Super free web games zdarmaTip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové online gamesy, Klasické, Vánoční online hry, Karetní, Strategie, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Logické, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Velikonoční hry a podobně.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Strategické onlinovky, Logické hry, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Deskovky, Letecké simulátory, Omalovánky, Hry s koňmi, Adventury apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nápoje, stavebnictví, věda, fyzika, náboženství a křesťanství, jídlo, psychologie, rostliny, cestování, internet, sport, příroda, počítače, ekonomie a ekonomika, materiály, matematika, lékařství a medicína, bankovnictví, kultura, účetnictví, školství, zkratky, nástroje, český jazyk atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Keywords:Seznam souborových přípon, multimédia, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vše o Vánocích, Umělé a živé vánoční stromky, zábava, internetové stránky, Skvělé hry online zdarma, Biblické omalovánky, Seznam vlajek amerických států, linky, M

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Západní Virginie, Virginie, Mississippi, Aljaška, Connecticut, Ohio, Arkansas, Utah, Idaho, Texas, Kentucky, Nebraska, Wisconsin, Havaj, Oregon, Rhode Island, Kansas, Delaware, Illinois, Jižní Dakota, Maine, Arizona, Vermont, Wyoming, Jižní Karolína, Indiana atd.

Informace, inspirace pro volný čas

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem spustit, jak otevřít, v čem upravit, jak převést, jak spustit, kterak editovat, jak vytvořit, jak importovat, jak konvertovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, písma, fonty, systémové soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, komprimace dat, dokumenty, grafiku, hudební audio soubory, konfigurační soubory, internet a web apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Vánoční magazín, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, zajímavosti, Pozadí na PC, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vánoční jídlo, pokrmy a cukroví, Obrázky na PC, Online testy zdarma, Webové online hry zdarma, Obrázky ke stažení

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Síť, inspirace pro volný čas

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako žurnalisté a novináři, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, historie, fikce a fantasy, školství, osobnosti, politici, podnikání a podnikatelé, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, přezdívky, mytologie, politika, profese a zaměstnání, křesťanství, věda, psychologie, rodinné vztahy, sport, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kameňák, Anděl, Windows, Rumové řezy, Jingle Bells, Mrazík, Vánoční kaktus, Jmenovky, Štěstí, Obrazovka, Ježíšek, Anglicky, Květiny, Recepty, Smrk, Wallpaper, Vánoční ozdoby, K Tisku, Osvětlení, Láska nebeská, Pro děti, Popelka, Vídeňský punč, Skleněné ozdoby, Silvestr, Historické ozdoby, Bůh, Třásně, Sám doma, Ježíš Kristus, Atmosféra apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jmelí, Košíčky, Mrazík, Štědrý večer, Santa, Atmosféra, Jedle, Betlém, Kuba, Zima, Adventní neděle, Cesmína, Plzeň, Televize, Přáníčko, Tichá noc, Vánoční stromeček, Skleněné ozdoby, Jezulátko, Schleich, Píseň, Neviňátko, Historické ozdoby, Vánoční koledy, K Tisku, Borovice, Německy, Vánoční prostírání, Keramika, Bůh, Santa Claus apod.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Kliparty zdarma, zdroje informací, Vánoční písničky, výukové pomůcky, Vlajky zemí světa, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Samolepky a jmenovky na dárky, F, odkazy, doporučujeme

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Aforismy, myšlenky, přísloví, motta, rčení, moudra, moudrosti

Citáty slavných osobností, Aforismy, myšlenky, přísloví, motta, rčení, moudra, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Klíčová slova: F, Vlajky států USA, pro děti, cestování, info, Tipy na romantické vánoční filmy, Stručný encyklopedický slovník, počítače, Nejlepší online hry zdarma, Super online kvízy, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, odkaz, Eliza Dushku,

Jeden fór na závěr. Vtip Diskuse: Wikipedie: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě jste v prdeli." Elektřina: "Tak se uklidníme, jo?!"

Další odkazy:

Naše tipy
Omalovánky pro děti online
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční píseň
Partnerské weby
Vlajky Amerických zemí
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky zdarma ke stažení
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: Partnerské weby, inspirace pro volný čas, Vlajky amerických států, ke stažení, Massachusetts, vlaječka, Nevada, rozměry, DE, vexilologie, Oklahoma, k vytisknutí, Minnesota, obrázky, Členské země americké federace, zástavy, IN, svg, WI, Partnerské weby, inspirace pro volný čas, NM, tapeta, Jižní Dakota