Vlajky států USA
Vlajky států USA. Americké státní vlajky.

Naše tipy, technika, zábava, informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země jižní Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Klíčová slova: tipy, Členské země americké federace, linky, Wallpapers na PC ke stažení, Pejsci na plochu PC ke stažení, Online testy a kvízy zdarma, humor, Super online kvízy, Vlajky afrických zemí, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online adventní magazín, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Stručný slovník pojmů a termínůSeznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem spustit, jak otevřít, jak spustit, jak převést, jak exportovat, jak konvertovat, jak přehrát, v čem upravit, kterak editovat, čím zobrazit soubory následujících typů: hudební audio soubory, internet a web, šablony dokumentů, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, video soubory, grafiku, koncovky souborů, systémové soubory, obrazy disků, písma, fonty apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Náš tip, technika, zábava, informace

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Strategie, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Karetní, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Závodní, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Klasické, Hry na vaření a smažení, Logické a podobně.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Keywords:odkazy, Životopisy slavných osobností, pro děti, Hry pro kluky, Obrázek žluté vajíčko, zadarmo, A, Dopravní značení, Velikonoční blahopřání Roztomilý zajíček, školství, pro dospělé, zdarma

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete evropské země a státy, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Afriky apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky apod.

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Sportovní, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Síť, technika, zábava, informace

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

úsloví, hlášky, moudrosti, bonmoty, moudra, přísloví, rčení

Citáty slavných, úsloví, hlášky, moudrosti, bonmoty, moudra, přísloví, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o smrti od různých známých osobností.

Klíčová slova: Státní prapory států světa, hyperlinky, Ilustrační obrázky, Obrázek Velikonoční zajíček, Super online flash hry, Wallpapers na plochu počítače, webové stránky, Online hra skákající králíček, doporučujeme, zábava, zdroje informací, Seznam zkratek a akronymů

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry, Akční hry, Postřehové a tak podobně.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, hudba, ptáci, nástroje a přístroje, mapy, nápoje, ovoce, věda, láska, zelenina, náboženství, ženy a dívky, muži, hmyz, rostliny, přístroje, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, auta, Vánoce a Advent atd.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční pozadí, Drážďany, Ostrava, K Vytištění, Dárky, Zdraví, Televize, Brno, Smrk, Košíčky, Špalda, Linecká kolečka, Jarmark, Jmelí, Neviňátko, Strom, Vánoční kaktus, Vánoční tapety, Obrazovka, Kavkazská jedle, Kinder, Jmenovka, Jingle Bells, Květiny, Štóla, Omalovánky, Adventní trhy, Vídeň, Rostliny, Anděl, Sněhulák apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Klíčová slova: cestování, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, V, Novoroční přání, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Kliparty pro Office, internet, Roztomilý zajíček, Online životopisy, biografie, Seznam souborových přípon, Skvělé hry online zdarma

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry, Akční hry, Postřehové a tak podobně.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Informace, technika, zábava, informace

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Klasické, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Karetní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Sportovní, Pro dívky, Strategie, Oddechové, Logické, Velikonoční hry a podobně.

Myšlenky, moudra, úsloví, motta, výroky, aforismy, přísloví

Citáty slavných osobností, Myšlenky, moudra, úsloví, motta, výroky, aforismy, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Sochař, New Jersey Devils, Mim, Zpěvák, Pedagog, Dramatik, HIV pozitivní, Obchodník, Zlatý slavík, Scénárista, Novinář, Vůdce, Prezidenti, Ekonom, Charta 77, Čech, Filozof, Herečka, Producent, Miliardář, Teolog, Mluvčí, Dabérka, KSČ, Egypt, Básníci, AIDS, Diplomat, Pittsburgh Penguins, Vojevůdce, Antropolog, Vrah, Vládce, Trest smrti, Itálie, Archivář apod.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Prezident USA, Nežijící, Romantismus, Atentát, Historik, Pittsburgh Penguins, Vůdce, Vražedkyně, Skladatel, Čech, Slovák, Olympijští vítězové, Překladatel, Zpěvák, Spisovatel, Sebevražda, První republika, Rakušan, Herečka, Avangard Omsk, Vojevůdce, Stoletá válka, Miliardáři, Voják, Císař, Poprava, Itálie, Zlatý slavík, Podnikatelé, HIV pozitivní, AIDS, Trenérka, Hejtmani, Novinář, Rétorika, Francouz apod.

Klíčová slova: multimédia, Nejlepší online hry zdarma, webovky, Seznam zkratek a akronymů, kuriozity, Online velikonoční blahopřání, obrázky, texty, Stručný encyklopedický slovník, zajímavosti, Vlajky amerických států USA, Online adventní magazín, Nejhranější hry online, zeměpis, United Kingdom,

Několik fórů na závěr. Vtip Muž jako zvíře: Najvšestrannejšie zviera je muž, pretože: - keď je zaľúbený, je somár - keď sa ožení je vôl - keď sa neožení, je osamelý vlk - keď podvedie manželku, je neverný pes - keď ho podvedie manželka, je paroháč - keď sa znovu ožení, tak sa to nedá porovnať s ničím, lebo také sprosté zviera na svete neexistuje!

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Na náboru malých hokejových talentů se ptá malý capart trenéra: „A jakou budu mít jako útočník zbraň?”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční přání: Běží malý zajíček
Tipy na zajímavé weby
Vybarvěte si velikonoční kraslici zdarma
Naše tipy
Blahopřání velikonoční
Doporučené odkazy
Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: svg, NE, seznam, New Hampshire, wallpaper, OK, pozadí, HI, rozměry, Federace USA, praporky, ID, prapor, ME, přehled, NV, zdarma, WY, prapory, Oklahoma, png, WA