Vlajky států USA
Vlajky států USA. Americké státní vlajky.

Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako kultura, politika, sport, filozofie, software, fyzika, stavebnictví, náboženství a křesťanství, psychologie, zkratky, bankovnictví, technika, různé, nemoce, věda, literatura, cestování, český jazyk, latina, matematika, chemie, zločin a právo, účetnictví, rostliny atd.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem upravit, jak převést, jak konvertovat, čím prohlížet, jak spustit, kterak editovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak otevřít, v čem spustit soubory těchto typů: systémové soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, internet a web, spustitelné soubory, video soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, dokumenty, konfigurační soubory apod.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Česká královna, Washington Capitals, Obchodník, Nobelova cena, Zlatý slavík, Básník, Boston Bruins, Hokej, Básníci, Esejista, Romantismus, Ministři, Maršál, Prezident USA, Rétorika, Dramatik, Angličané, Atentát, Olympiáda, Hudba, Vražedkyně, Brno, Žijící, Prezidenti USA, Faraon, Američan, Svatý, Kancléř, Druhá světová válka, Podnikatelé, Masový vrah, Novinář, Vládce, Fotograf, ČSSD, Čech apod.

Klíčová slova: webovky, multimédia, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, internetové stránky, Poland, webové stránky, Dopravní značení, Online hry pro děti zdarma, Samolepky a jmenovky na dárky, Nejhranější online hry zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastnostíRegionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Super free web games zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Akční hry, Animace, Logické hry, Hry pro děti, Závody aut, Střílečky, Pro dívky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Frky, fórky, černý humor, vtipné texty, kameňáky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fórky, černý humor, vtipné texty, kameňáky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o metanolu, kameňáky, židovské anekdoty, frky o zvířatech, černý humor, murphyho zákony apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, mezinárodní organizace, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, země EU, mezinárodní organizace, měny, úřady a ministerstva, geocaching, fyzikální jednotky, týmy NHL, internetové domény 1. řádu apod.

Keywords:linky, F, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, hyperlinky, Vlajka NDR, Kliparty pro dokumenty, Seznam zkratek a akronymů, Online biografie, životopisy osobností, Eliza Dushku, zdarma, Světové vlajky, internet

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online. Naleznete zde Akční hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Sportovní, Postřehové, Bojové gamesy, Logické, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Klíčová slova: cestování, Vánoční magazín, Online testy a kvízy zdarma, Vánoční stromečky - výzdoba, druhy, odkazy, Přehled formátů souborů, Online hry zdarma, Jak ozdobit vánoční stromeček?, Nejlepší zeměpisné kvízy, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Seznam vlajek amerických států, zdroje informací

Fóry, vtipné texty, vtipy, vtípky, fórky, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Fóry, vtipné texty, vtipy, vtípky, fórky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Frky ze života, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtipné hádanky, O škole, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O manželství, O Němcích, O mužích apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem spustit, jak importovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak otevřít, jak vytvořit, jak spustit, kterak editovat, v čem upravit, jak konvertovat soubory následujících typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, písma, fonty, internet a web, komprimace dat, grafiku, koncovky souborů, obrazy disků, konfigurační soubory, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Korálky, Sněhová vločka, Kapr, Anděl, Keramický adventní věnec, Jmenovky, Samolepky, Píseň, K Tisku, Kinder, Stromeček, Sám doma, Recepty, Vánoční tapety, Filmy, Šišky, Špalda, Osvětlení, Vánoční prostírání, Hostina, Linux, Obrazovka, Německy, Alkoholový kalendář, Schleich, Štóla, Květiny, Dia, Keramika, Santa, Vánoční světýlka apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií věda, podnikání a podnikatelé, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, nadpřirozené osoby, osobnosti, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, záliby, vlastnosti, historie, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, státní správa, poruchy, umělci atd.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, významné osobnosti, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Česká královna, Královna, Náboženství, Florida Panthers, Washington Capitals, Hejtman, Svatý, Životopis, Spisovatel, Ministr zahraničí, Dallas Stars, Antropolog, Američan, Renesance, Rétorika, Prezidenti ČR, Sochař, Teolog, Prezidenti USA, Orlík, Textařka, Poslanci, Druhá světová válka, HIV pozitivní, Fotograf, Gymnasté, Máj, Češi, Dabérka, Nobelova cena, Básník, Podnikatelé, Francouz, Architekt, Generalissimus, Podnikatel apod.

Vtipné texty, černý humor, fórky, vtípky, vtipy, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, černý humor, fórky, vtípky, vtipy, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O manželství, O zvířátkách, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, O ženách, Frky ze života, O Windows, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O mužích apod.

Klíčová slova: V, Dopravní značky, Vlajky států a zemí světa, Vánoční svícen, Slovník pojmů Co je to?, Online testy a kvízy zdarma, Kliparty pro dokumenty, Cesmína a Vánoce, Pozadí na PC ke stažení, Skvělé hry online zdarma, F

Fóry, vtipné texty, vtipy, vtípky, fórky, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Fóry, vtipné texty, vtipy, vtípky, fórky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Frky ze života, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtipné hádanky, O škole, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O manželství, O Němcích, O mužích apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem spustit, jak importovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak otevřít, jak vytvořit, jak spustit, kterak editovat, v čem upravit, jak konvertovat soubory následujících typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, písma, fonty, internet a web, komprimace dat, grafiku, koncovky souborů, obrazy disků, konfigurační soubory, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, politici, filozofie, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, mytologie, fikce a fantasy, psychologie, herectví, herci a herečky, umělci, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, přezdívky, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, národnost, politika, školství, křesťanství, záliby, zločin a právo, poruchy atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií různé, kultura, věda, politika, účetnictví, literatura, zkratky, jídlo, počítače, matematika, rostliny, český jazyk, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, nemoce, sport, hardware, lékařství a medicína, školství, materiály, chemie, bankovnictví, internet, zločin a právo atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky apod.

úsloví, bonmoty, aforismy, hlášky, moudra, rčení, moudrosti

Citáty slavných, úsloví, bonmoty, aforismy, hlášky, moudra, rčení, moudrosti, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: školství, kuriozity, tipy, zajímavosti, Tapety do mobilu, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, URL, Super free web games zdarma, humor, počítače, odkaz, zeměpis, Ashlee Simpson,

Jeden fór na závěr. Vtip Mrtvý otec: Přijde na útvar zpráva, že vojínovi Novákovi zemřel otec. Důstojník si říká, že mu to musí říct nějak taktně, a tak svolá celou jednotku, postaví je všechny do haptáku a praví: "Vojíni, kteří mají otce, tři kroky vpřed! Kam se sakra cpete, Novák?!"

Další odkazy:

Partnerské weby
Lady Gaga
Doporučené odkazy
Antistresové omalovánky
Naše tipy
Vánoční svíčky na stromeček i do oken
Zajímavé internetové odkazy
Tipy na výlet
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: zdarma, DC, seznam, IL, vlaječky, MD, přehled, MT, prapor, Ohio, vexilologie, Kalifornie, svg, OK, k tisku, GA, png, AZ, obrázek, Oklahoma, k vytištění, SD