Vlajky států USA
Vlajky států USA. Americké státní vlajky.

Dále doporučujeme, technika, kultura, volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Střílečky, Relaxační hry, Logické hry, Závody aut, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Akční hry, Sportovní hry, Adventury, Animace, Karetní hry, Hry pro děti a tak dále.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Klíčová slova: výukové pomůcky, F, Online hry pro děti zdarma, F, Velikonoční pondělí, zajímavosti, Vlajky měst České republiky, Dopravní značky, Velikonoční omalovánka Velikonoční zajíček, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky spojených států amerických, zadarmoKliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, hudba, stavby, nástroje a přístroje, muži, nápoje, ovoce, auta, osobnosti a lidé, hmyz, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, Vánoce a Advent, láska, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, květiny, zelenina, rostliny, sport, mapy, halloween atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, fyzikální jednotky, státy usa, mezinárodní organizace, hudební zkratky, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, obecné zkratky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, měny apod.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, Vlajky států obrázků, Hry pro kluky, odkazy, Vlajka Haiti, Super online flash hry, F, info, Belize, Nejlepší tapety na plochu zdarma, multimédia, pro děti

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční prostírání, Přání, Košíčky, Vánoční světýlka, Pokrmy, Borovice, Šišky, Jmenovky, Štědrý večer, Schleich, Vykrajovátka, Kapr, Jesličky, Plzeň, Tisk, Václavské náměstí, SMS, Sněhulák, Linecká kolečka, Jídlo, Linux, Zdraví, Špalda, Kavkazská jedle, Rumové řezy, Smrk, Keramický adventní věnec, Recepty, Dárky, bezlepkové cukroví, Mrazík apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako jídlo, politika, nástroje, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, fyzika, materiály, český jazyk, internet, psychologie, literatura, latina, účetnictví, hardware, nápoje, příroda, lékařství a medicína, software, zkratky, stavebnictví, školství, rostliny, různé, technika atd.

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Karetní, Strategie, Vánoční online hry, Klasické, Oddechové, Sportovní, Závodní, Logické, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Pro dívky, parkování - parkovačky a podobně.

Síť, technika, kultura, volný čas

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Sportovní gamesy, Barbie hry, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Omalovánky, Farmářské hry, Akční gamesky, Deskovky apod.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Habsburkové, Závodník, Svatý, Komunisté, Ministr zahraničí, Hejtmani, Generalissimus, Nobelova cena, Sochař, Ekonom, Pedagog, Prezident, Herečka, Československo, Prezidenti ČR, Rétorika, Diplomat, Slovák, Kněz, Philadelphia Flyers, Slováci, Rakušan, Básníci, Poslanec, Architekt, Angličané, Fotograf, Rakousko-Uhersko, Protektorát, Státník, Máj, Vojáci, Miliardáři, Druhá světová válka, Pittsburgh Penguins, Lord apod.

Klíčová slova: humor, internetové stránky, zeměpis, Flag of Switzerland, cestování, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky spojených států amerických, Obrázek modrá kraslice, internet, pro dospělé, Seznam zemí světa a jejich vlajky, tipy

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Strategie, Vánoční online hry, Klasické, Bojové online gamesy, Karetní, Závodní, Logické, Oddechové, Pro dívky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, záliby, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, historie, sport, zločin a právo, přezdívky, křesťanství, státní správa, psychologie, nadpřirozené osoby, národnost, školství, politici, osobnosti, lékařství, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, profese a zaměstnání, politika atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako záliby, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, profese a zaměstnání, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, rodinné vztahy, lékařství, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, vlastnosti, křesťanství, politici, psychologie, politika, podnikání a podnikatelé, filozofie, státní správa, věda, poruchy, mytologie atd.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, země Afriky, země jižní Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, Antarktidy apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Obrázky ke stažení - full HD wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. můžete využít v mobilní telefon, monitor, notebook, obrazovka počítače, mobil, smartphone, počítač, displej, PC, phablet, ultrabook a pro operační systémy BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Mac, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 7, Chrome OS, Android, FreeBSD. Full HD tapety na PC zdarma z kategorií vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, letadla, auta, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, wallpapery, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, voda a bubliny, květiny, kytky, hudební tapety, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly. Zvolte si z rozměrů širokoúhlé 1366x768, 800x600, 1920x1440, 1536x2560, 1440x2560, 1800x1440, 1280x960, 360x640, 750x1334, 2048x1080, 375x667, 1024x600, Full HD 1080x1920, 2560x1440, 1600x900, 360x760 atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, Nejlepší online hry zdarma, URL, Online hra malování vajíček, Kliparty pro Office, Seznam zkratek a akronymů, Online adventní magazín, Přáníčko Velikonoce jsou tady!, školství, Pozadí na plochu počítače, odkaz

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Strategie, Vánoční online hry, Klasické, Bojové online gamesy, Karetní, Závodní, Logické, Oddechové, Pro dívky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, záliby, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, historie, sport, zločin a právo, přezdívky, křesťanství, státní správa, psychologie, nadpřirozené osoby, národnost, školství, politici, osobnosti, lékařství, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, profese a zaměstnání, politika atd.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak přehrát, jak konvertovat, jak otevřít, kterak editovat, jak importovat, jak exportovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak spustit, jak převést soubory následujících typů: konfigurační soubory, hudební audio soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, písma, fonty, obrazy disků, koncovky souborů, šablony dokumentů, spustitelné soubory, video soubory, komprimace dat apod.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, zábava, Nejhranější online hry zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, zdroje informací, Obrázek Veselé vajíčko, Obrázky ke stažení, Super free web games zdarma, zdarma, linky, Online testy zdarma, Kliparty pro Office, HTML5 Browserspiel,

Několik fórů na závěr. Vtip Husákův mistrovský kousek: Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Rose McGowan
Partnerské weby
Co je to Kalkýš?
Doporučené odkazy
Obrázek kuře
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční přáníčka ke stažení
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: k vytisknutí, IL, seznam, CT, png, Členské země americké federace, Dále doporučujeme, technika, kultura, volný čas, MA, vlajka, Severní Karolína, Dále doporučujeme, technika, kultura, volný čas, GA, k vytištění, AZ, vexilologie, DE, k tisku, Kalifornie, svg, Pensylvánie, prapory, NV