Vlajky států USA
Vlajky států USA. Americké státní vlajky.

Dále doporučujeme, technika, kultura, volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Bojové hry, Postřehové hry, Pro dívky, Logické hry, Závody aut, Adventury, Animace, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry a tak dále.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, herci a herečky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Egypt, Angličané, Ministři, Básník, HIV pozitivní, Státník, Ekonom, Český slavík, Komunista, Zavražděn, Dramatik, Textařka, Rakousko-Uhersko, Královna, Mluvčí, Boston Bruins, Komunisté, Atentát, Politik, Vojevůdce, Archivář, Prezidenti, Filozof, Exilový prezident, Francie, Prezidenti ČR, Philadelphia Flyers, Gymnasté, Spisovatel, Romantismus, Producent, Brno, Architekt, Hejtmani, Vražedkyně, Hokejisté apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, hyperlinky, školství, zdarma, Halle Berry, Seznam vlajek měst České republiky, Prapory regionů a království, internet, Adventní koleda, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, humor, Wallpapers na PC ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínůVíte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma. Mj. na webu naleznete Akční hry, Relaxační onlinovky, Logické, Bojové gamesy, Postřehové, Sportovní, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Hlášky, bonmoty, myšlenky, moudrosti, motta, aforismy, moudra

Citáty slavných, Hlášky, bonmoty, myšlenky, moudrosti, motta, aforismy, moudra, rozdělené kategorií: citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o smutku, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o víře od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Keywords:webové stránky, URL, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online hry pro děti zdarma, Co je to omalovánka?, Přehled vlajek USA, Seznam zkratek a akronymů, internetové stránky, Vánoční písničky, Nejlepší školní testy a kvízy, Super online kvízy, Online hry zdarma

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Obrázky ke stažení - pozadí na tablet

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky ke stažení. vhodné pro ultrabook, PC, tablet, phablet, počítač, notebook, displej, monitor, mobil, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Windows NT, Linux Ubuntu, Android, SUSE Linux, Lubuntu, Windows 2000, macOS, FreeBSD, Slackware, Linux Xubuntu, Windows 98. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, hudební tapety, jídlo a nápoje, rostliny, wallpapery, příroda, krajina, sportovní pozadí, letadla, dopravní prostředky, zvířata, noční města, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, operační systémy, Windows. Stahujte v rozlišení 1280x800, 1152x1920, 800x600, 1280x768, 768x1024, Full HD 1080x1920, 375x667, 1366x1024, 360x640, 2560x1440, 1280x960, 1280x1024, 1536x2048, 1920x1440, 1440x2560, 2048x1080 atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Klíčová slova: Vlajky států obrázků, volný čas, Dopravní značení, Flags of the world, Dopravní značení, Biografie známých osobností, F, Texty přáníček k svátku podle jmen, zdroje informací, info, Super online kvízy, Full HD tapety na PC

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, záliby, psychologie, přezdívky, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, vlastnosti, poruchy, rodinné vztahy, křesťanství, lékařství, zločin a právo, žurnalisté a novináři, státní správa, sport, národnost, podnikání a podnikatelé, mytologie atd.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Omalovánky, Adventury, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, online html5 hry, Deskovky, Logické hry, Barbie hry, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: příroda, český jazyk, sport, nápoje, cestování, účetnictví, rostliny, zkratky, technika, kultura, lékařství a medicína, materiály, různé, hardware, matematika, počítače, fyzika, jídlo, nástroje, chemie, ekonomie a ekonomika, politika, software, filozofie atd.

Informace, technika, kultura, volný čas

Super online kvízy

Vyzkoušejte super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, výstražné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Fóry, fórky, vtipné texty, černý humor, kameňáky, ftipy

Chcete se uvolnit? Fóry, fórky, vtipné texty, černý humor, kameňáky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ženách, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O mužích, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O Windows, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Frky ze života, O manželství apod.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, počítače, cestování, Hong Kong, F, Hry pro nejmenší děti online zdarma, pro dospělé, Recepty na vánoční pokrmy, Super online kvízy, zábava, kuriozity

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, záliby, psychologie, přezdívky, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, vlastnosti, poruchy, rodinné vztahy, křesťanství, lékařství, zločin a právo, žurnalisté a novináři, státní správa, sport, národnost, podnikání a podnikatelé, mytologie atd.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Omalovánky, Adventury, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, online html5 hry, Deskovky, Logické hry, Barbie hry, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: příroda, český jazyk, sport, nápoje, cestování, účetnictví, rostliny, zkratky, technika, kultura, lékařství a medicína, materiály, různé, hardware, matematika, počítače, fyzika, jídlo, nástroje, chemie, ekonomie a ekonomika, politika, software, filozofie atd.

Síť, technika, kultura, volný čas

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Sportovní, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Country, Svatý, Komunista, Režisér, První republika, Češi, Státník, Ministr zahraničí, Česká královna, Olympiáda, Masový vrah, Hokejisté, Pittsburgh Penguins, Francie, Zlatý slavík, Trenérka, Scénárista, Vůdce, Filozof, HIV pozitivní, Manýrismus, Philadelphia Flyers, Charta 77, Habsburkové, Dallas Stars, Exilový prezident, Boston Bruins, Žijící, Gymnasté, Generalissimus, Francouz, Obchodník, Zavražděn, Nobelova cena, Zpěvačky, Historik apod.

Klíčová slova: Hry pro kluky, zadarmo, linky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, výukové pomůcky, Vánoční jídlo, pokrmy a cukroví, Vše o Vánocích, Online adventní magazín, odkazy, odkaz, Přehled formátů souborů, Ilustrace, obrázky, Fotbalista Thierry Henry,

Jeden fór na závěr. Vtip V ZOO:

Další odkazy:

Doporučené odkazy
SMS přání k jmeninám podle jmen
Partnerské weby
Santa Claus
Zajímavé internetové odkazy
Adventní věnec – symbol Vánoc
Tipy na zajímavé weby
Bayern München football club
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: zástavy, MS, na web, MN, svg, CT, ke stažení, Wisconsin, k tisku, Západní Virginie, vexilologie, Nové Mexiko, vlaječky, MD, rozměry, NE, zdarma, SD, praporky, NM, Dále doporučujeme, technika, kultura, volný čas, IL