Vlajky států USA
Vlajky států USA. Americké státní vlajky.

Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Císař, Zavražděn, Máj, Poslanec, Normalizace, Američan, Vojáci, Habsburkové, Továrník, Dramatik, Královna, Esejista, Trenérka, New York Rangers, Dallas Stars, Československo, Herečka, Kladno, Češi, První republika, Boston Bruins, Slovenští prezidenti, Olympiáda, Básník, Poslanci, Teolog, Právník, Básníci, Malíř, Vrah, Hokejisté, Sochař, Ekonom, Manýrismus, Prezidenti ČR, Česká královna apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online. V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry a tak podobně.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Vlajky amerických států USA, webové stránky, Pozadí na PC, Vánoční samolepky a jmenovky zdarma k tisku, Vlajky jednotlivých států USA, volný čas, info, Vánoční koledy k Vánocům neodmyslitelně patří, doporučujeme, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Vánoční web, tipyOnline testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jingle Bells, Sněhulák, Lindt, Linecká kolečka, Kuba, Zima, Svíčky, Staroměstské náměstí, Blahopřání, Linux, Popelka, Desktop, Anglicky, Pastýř, Korálky, Sám doma, Vánoční svíčky, Monitor, Film, Květiny, Windows, Vánoční dekorace, Přání, Santa, Kameňák, Alkoholový kalendář, Václavské náměstí, Vánoční stromeček, Text, Adventní trhy, SMS apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, ženy a dívky, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, věda, mapy, rostliny, přístroje, hmyz, stavby, květiny, nápoje, muži, láska, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, smajlíci a emotikony, ptáci, auta, ovoce, symboly, osobnosti a lidé atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Keywords:zadarmo, Stručný slovník pojmů a termínů, multimédia, počítače, Geography and flags, Online web Hry zdarma bez registrace, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, weby, Slova vánoční koledy Nesem vám noviny, hyperlinky, Kliparty zdarma ke stažení, školství

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií lékařství a medicína, jídlo, školství, nemoce, filozofie, fyzika, chemie, internet, český jazyk, různé, stavebnictví, účetnictví, literatura, nástroje, ekonomie a ekonomika, sport, věda, technika, cestování, nápoje, rostliny, zkratky, latina, kultura atd.

Fórky, kameňáky, černý humor, ftipy, frky, vtipy

Zkuste vypnout! Fórky, kameňáky, černý humor, ftipy, frky, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o metanolu, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, černý humor, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky apod.

Klíčová slova: Nejlepší obrázky na plochu zdarma, M, Hry pro dívky online, Bayern München football club, pro dospělé, V, Stručný encyklopedický slovník, Tapety na plochu Windows, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, pro děti, Nejlepší hry pro dívky, Obrázky na PC zdarma ke stažení

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií žurnalisté a novináři, zločin a právo, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, politici, osobnosti, věda, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, poruchy, přezdívky, umělci, filozofie, záliby, školství, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, historie, fikce a fantasy, sport, politika atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: latina, kultura, bankovnictví, školství, český jazyk, lékařství a medicína, matematika, nápoje, náboženství a křesťanství, zločin a právo, chemie, různé, počítače, literatura, věda, internet, software, jídlo, politika, cestování, nemoce, filozofie, stavebnictví, nástroje atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Vtipy, ftipy, kameňáky, černý humor, fórky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, ftipy, kameňáky, černý humor, fórky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipné hádanky, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné citáty, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech apod.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, internetové stránky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Přáníčka k svátku, zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, linky, Antistresové omalovánky, Hry pro dívky online, kuriozity, Prapory regionů a království

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií žurnalisté a novináři, zločin a právo, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, politici, osobnosti, věda, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, poruchy, přezdívky, umělci, filozofie, záliby, školství, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, historie, fikce a fantasy, sport, politika atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: zeměpis, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, URL, zdroje informací, cestování, Vánoční rostliny, odkaz, webovky, zábava, Přehled zkratek a akronymů, Full HD tapety na PC, Databáze osobností Kdo je to?, Wallpapers na plochu PC,

Jeden fór na závěr. Vtip Nesprávně položená otázka: Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Tipy na vánoční dárky
Naše tipy
Vánoční, adventní koledy
Tipy na zajímavé weby
Vánoční dekorace
Doporučené odkazy
Přání a obrázky
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: zástavy, TN, ke stažení, MD, Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava, NJ, na web, Iowa, ikona na web, SC, vlaječka, Utah, obrázky, MO, rozměry, Arkansas, pozadí, Maine, prapory, Havaj, praporky, Kalifornie